Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Нічим платити кредит. Які статті закону важливо знати?

Нічим платити кредит. Які статті закону важливо знати?	  	Нечем платить кредит. Какие статьи закона важно знать?

Знання закону ще нікому ніколи не заважало. Я і сама вивчила закон, коли довелося зіткнутися з проблемою, а адвокат явно діяв проти нас. Справа йшла не на нашу користь і довелося терміново відмовитися від адвоката, закупити всі кодекси і вивчити їх за тиждень. Я сама стала представляти свої інтереси й справа, що адвокат називав складним, було виграно.

Той випадок не мав ніякого відношення до кредитів, але з часом мені довелося представляти інтереси знайомих і родичів в різних областях закону, так що і кредитні права і обов’язки довелося дізнатися.
Тут я поділюся з вами найважливішими статтями закону, які можуть стати в нагоді тим, кому стало нічим платити кредит, а кредитори або колектори тиснуть, та ще й в інтернеті страшилок різних розвелося, які тільки посилюють положення і підсилюють страх позичальника. Знаючи закони і вміло використовуючи їх ви зможете уникнути багатьох проблем і убезпечити себе і своїх близьких. Не дарма кажуть: попереджений – значить озброєний!

Ну що ж, беріть на замітку і живіть спокійно.

Федеральний закон “Про банки і банківську діяльність”. Стаття 26. Банківська таємниця.
Кредитна організація, Банк України, організація, що здійснює функції з обов’язкового страхування вкладів, гарантують таємницю про операції, про рахунки і вклади своїх клієнтів і кореспондентів. Усі службовці кредитної організації зобов’язані зберігати таємницю про операції, про рахунки і вклади її клієнтів і кореспондентів, а також про інші відомості, що встановлюються кредитною організацією, якщо це не суперечить федеральному закону.

Стаття 183. КК України – Незаконні отримання та розголошення відомостей, складових комерційну, податкову або банківську таємницю

Стаття 857. 3 ГК України. Банківська таємниця

У разі розголошення банком відомостей, що становлять банківську таємницю, клієнт, права якого порушені, вправі вимагати від банку відшкодування завданих збитків.

Стаття 15 Закону про захист прав споживачів. Компенсація моральної шкоди

Моральну шкоду, заподіяну споживачеві внаслідок порушення виробником (виконавцем, продавцем) чи організацією, яка виконує функції виробника (продавця) на підставі договору з ним, прав споживача, передбачених законами та правовими актами Російської Федерації, регулюючими відносини у сфері захисту прав споживачів, підлягає компенсації заподіювачем шкоди за наявності його провини. Розмір компенсації моральної шкоди визначається судом і не залежить від розміру відшкодування майнової шкоди.

Стаття 168 ГК України. Недійсність угоди, яка не відповідає закону або іншим правовим актам.

Угода, яка не відповідає вимогам закону або інших правових актів, незначна, якщо закон не встановлює, що така угода оспорима, або не передбачає інших наслідків порушення. Це на випадок, якщо ви написали заяву про відкликання своєї згоди на обробку та передачу третім особам інформації про персональних даних, а банк не дивлячись на це передав відомості в колекторське агентство.

Стаття 819ГК України. Кредитний договір.

1. За кредитним договором банк або інша кредитна організація (кредитор) зобов’язуються надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, передбачених договором, а позичальник зобов’язується повернути отриману грошову суму і сплатити відсотки на неї.

Стаття 820 ГК України. Форма кредитного договораКредитный договір повинен бути укладений у письмовій формі.

Недотримання письмовій форми тягне недійсність кредитного договору. Такий договір вважається нікчемним. (Адже не завжди у банку є підписаний кредитний договір, наприклад, на надання кредитної картки, яку без вашої попередньої згоди вам надсилають поштою).

Стаття 17 Закону № 152 «Про персональних даних».

Право на оскарження дій або бездіяльності оператора.

  1. Якщо суб’єкт персональних даних вважає, що оператор здійснює обробку його персональних даних з порушенням вимог цього закону або іншим чином порушує його права та свободи, суб’єкт персональних даних має право оскаржити дії чи бездіяльність оператора до уповноваженого органу із захисту прав суб’єктів персональних даних, або у судовому порядку.
  2. Суб’єкт персональних даних має право на захист своїх прав і законних інтересів, у тому числі на відшкодування збитків та (або) компенсацію моральної шкоди в судовому порядку.

Стаття 183 КК України. Незаконні отримання та розголошення відомостей, складових комерційну, податкову або банківську таємницю.

Цією статтею закону можна скористатися, якщо співробітники банку або колекторського агентства розголошують інформацію про вашої заборгованості вашим знайомим, друзям або родичем або борг був переданий в колекторське агентство без вашого на те дозволу.

Стаття 330 КК України. Самоуправство.

Скористайтесь цією статтею КК, якщо вас відвідують агенти з питань заборгованості в нічний час, рано вранці або пізно ввечері, не важливо, чи загрожують вони при цьому чи ні.

  1. Самоуправство, тобто самовільне, всупереч встановленому законом або іншим нормативним правовим актом порядку вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється організацією або громадянином, якщо такими діями заподіяно істотну шкоду, карається штрафом в розмірі до вісімдесяти тисяч грнлів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до шести місяців, або обов’язковими роботами на строк до чотирьохсот вісімдесяти годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.
  2. Те ж діяння, вчинене із застосуванням насильства або з погрозою його застосування, карається примусовими роботами на строк до п’яти років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до п’яти років.

Ну і так як погашення кредиту – це свого роду угода, може стати в нагоді і ця стаття закону:

Стаття 179 КК України. Примушування до вчинення угоди чи до відмови від її вчинення.

1. Примушування до вчинення угоди чи до відмови від її вчинення під загрозою застосування насильства, знищення або пошкодження чужого майна, а так само розповсюдження відомостей, які можуть заподіяти істотної шкоди правам і законним інтересам потерпілого чи його близьких, при відсутності ознак вимагання – карається штрафом в розмірі до трьохсот тисяч грнлів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або примусовими роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до двох років з штрафом в розмірі до вісімдесяти тисяч грнлів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до шести місяців або без такого.

Як бачите, за законом, ні банк, ні колекторське агентство зацікавлене завдати вам якоїсь шкоди, щоб знайти проблеми для себе, але якщо все ж якийсь співробітник цих організацій все ж таки дозволить собі самоуправство, це спрацює проти нього самого, а ви сміливо дійте по закону, адже він на вашій стороні!

 

Сторінка існує за підтримки сайту компанії Open Offshore. Отримання ліцензії мнс, а також інших видів ліцензій. Якісні послуги за доступними цінами!

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Один коментар

  1. Арина Крылова

    Якщо ви взяли кредит і тепер не можете його сплачувати, передусім потрібно відповісти собі на складне питання – як бути далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!