Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Нічим платити кредит. Ваші дії.

Нічим платити кредит. Ваші дії.

 			 	  	Нечем платить кредит. Ваши действия.

Якщо у вашому житті відбулися зміни і ви несподівано опинилися в скрутному фінансовому становищі, коли стало нічим платити борги перед банком, не варто губити своє життя і далі переживаннями і пов’язаними з цим емоціями. Повірте мені, не все так страшно, як може здатися спочатку, навіть якщо ви чули про негативні наслідки не повернення кредитів.

Важливо правильно чинити в ситуації і чітко розуміти, що борг – це не пляма на вашій репутації, а всього лише банальний економічна криза саме цього життєвого етапу, який може поправитися дуже скоро.

Тут варто повністю сконцентруватися не на проблемі, а на її вирішенні.

Отже, що важливо знати, якщо нічим платити борги банку. Давайте розглянемо покроково ваші дії.

  • Нічим платити кредит. Крок перший.

Насамперед слід прийти у банк і запитати у них довідку про всі проведені платежі по кредиту (дата, суму, опис, за що) і залишку позикової заборгованості. У деяких банках такі документи видають відразу, у момент звернення, а в деяких просять написати заяву, яка буде розглянуто протягом декількох днів. У цьому випадку вимагайте копію заповненої заяви із зазначенням вхідного номера, підписи співробітника банку та відповідної печатки.

  • Нічим платити кредит. Крок другий.

Напишіть в банк заяву з проханням надання кредитних канікул, або реструктуризації боргу, тобто тимчасово призупинити погашення тіла кредиту і платити тільки відсотки (реструктуризація). Майже всі банки на це йдуть. Поясніть ситуацію і поясніть, що після рішення тимчасових труднощів ви продовжите всі виплати. Від штрафів краще не відмовлятися, так як в такому випадку банк поставиться до вашого прохання більш лояльно, а згодом, після повного погашення кредиту ви зможете звернутися до суду з проханням повернути всі незаконно стягнені переплати, у тому числі за відсотками і штрафами.

Заяву слід передати або у відділ канцелярії, якщо в банку є, або безпосередньо керуючому банку, також вимагаючи завірену копію з вхідним номером. Також можна надіслати заяву рекомендованим листом з повідомленням, не забувши зберегти копію. На пошті можна зробити опис, тільки не запечатывайте в цьому випадку конверт заздалегідь, щоб працівник поштового відділення змогла перевірити, що ви відправляєте і поставити підпис і печатку на опису.

  • Нічим платити кредит. Крок третій.

Напишіть в банк заяву про відкликання своєї згоди на обробку та передачу третім особам інформації про персональні дані, згідно з Федеральним законом Російської Федерації N 152-ФЗ “ПРО персональних даних”. Таким чином ви убезпечите себе від передачі вашої заборгованості колекторам, а в разі порушення цього права, зможете сміливо звернутися до суду за захистом своїх інтересів і навіть вимагати відшкодування моральної шкоди, на підставі того ж вищевказаного закону №152. Процедура передачі такої заяви банк аналогічна описаній в шаге2.

Не забудьте залишати у себе копії всіх переданих в банк заяв. Однак є один нюанс, уважно прочитайте договір, тому що багато банки прописують такий хитрий пункт в умовах договору про те, що ви не маєте право відкликати згоду на обратотку персональних даних до моменту повного погашення заборгованості. Якщо такий пункт прописаний, заяву писати не має сенсу, якщо ж такий пункт не передбачений, або ви отримували кредитну карту і ні в якому договорі підпису свого не ставили, то заяву написати все ж варто.

  • Нічим платити кредит. Крок четвертий.

Хоча б кілька місяців вносити символічні суми в рахунок погашення кредиту строго за графіком. Це не дозволить надалі назвати вас «злісним неплатником».

  • Нічим платити кредит. Крок п’ятий.

Як платити банку на своїх умовах? Чітко сформулювати банку свої пропозиції. Щомісяця направляти банку лист з якимись пропозиціями щодо врегулювання проблеми з поверненням кредиту. Потрібно формувати імідж добросовісного позичальника на випадок, якщо доведеться судитися. І в деяких випадках вдається домовитися з банком.

  • Нічим платити кредит. Крок шостий.

Ні в якому разі не уникати переговорів. Спілкуватися з кредитним інспектором набагато приємніше, ніж з фахівцем служби безпеки. До речі, деяким позичальникам вдається домовитися зі службою безпеки банку про врегулювання конфлікту.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Один коментар

  1. Жанна Морозова

    Здравствуйте! У моей сестры есть непогашенный кредит в Дельта Банке. Скажите, пожалуйста, на какие реквизиты сейчас можно оплачивать этот долг и должна ли она платить проценты? Где можно узнать всю информацию?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!