Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Поради / Нічим платити кредит. Що робити?

Нічим платити кредит. Що робити?

  Нечем платить кредит. Что делать?

Ніхто не застрахований від спокуси взяти одного разу кредит у банку або придбати в кредит якусь річ. Як правило, коли кредит оформляється, ми завжди впевнені, що неодмінно розрахуємося, і навіть, сподіваємося, достроково. Але на першому позику не всі зупиняються.

Погашення платежів

Зазвичай після погашення перших трьох платежів за споживчим або товарним кредитом, банк надсилає позичальнику кредитну картку, яку також майже кожен починає користуватися, навіть якщо не відразу.

Так поступово борги навалюються як сніжний ком і виплачувати їх вчасно стає все складніше.

А деколи обставини змінюються не в нашу користь, коли людина позбавляється роботи, захворює, відбуваються неприємності в родині, які вимагають непередбачених витрат, і тоді кредитні зобов’язання стають справжньою кабалою. В цей йстаье я постараюся відповісти на питання, що робити якщо немає чим платити кредит.

Що робити, якщо ви потрапили саме в таку ситуацію, коли виплати по кредитах перевищують доходи, тобто нічим платити кредит, а треба.
В саму першу чергу необхідно взяти ситуацію під особистий контроль. Не давати місце відчаю, депресії і опускати руки ні в якому разі тут не варто. Навпаки, вам знадобиться тверезий розум і абсолютно спокійний розум.

Що може статися, якщо борг не виплачується

Отже, що може статися, якщо борг не виплачується? Банк може зажадати дострокового погашення повної суми заборгованості, а якщо ця сума сплачена вами все-таки не буде, банк може передати ваш борг колекторському агентству або звернутися до суду, що менш імовірно.
Не відповідати на телефонні дзвінки, ховатися і чекати закінчення терміну позовної давності (3 роки), як цьому вчать на багатьох сайтах, не має ніякого сенсу. Адже якщо борг передадуть колекторському агентству, вони без праці знайдуть ваших рідних і близьких людей і тоді будуть псувати життя їм, а не вам. Тому, краще зберігати репутацію добросовісного позичальника.

Що це означає? Відповідайте на телефонні дзвінки, ведіть себе при розмові з співробітником банку впевнено і стримано, поясніть ситуацію і те, що ви не збираєтеся ховатися від боргів, а це всього лише тимчасова складність, вирішивши яку ви почнете виплачувати борг справно. Обов’язково записуйте на диктофон всі розмови і якщо раптом на вашу адресу прозвучать погрози, неодмінно зверніться в прокуратуру або в суд, а на телефонні дзвінки після такого ставлення більше можете не відповідати.
Вносити хоча б незначну суму платежів необхідно хоча б якийсь час. Тому що якщо борг понад 1,5 мільйона і платежі не вносяться взагалі, з моменту отримання кредиту, то вас можуть визнати за законом злісним неплатником і застосувати покарання у вигляді штрафу до 200000 карбованців або позбавлення волі до 2-х років.

Що робити якщо ваше справу передали колекторському агентству

Головне, не варто панікувати і боятися. Навіть якщо ваше справу передали колекторському агентству, вони зобов’язані діяти тільки на законних підставах і найбільше, що можуть зробити – чинити психологічний тиск, дзвонити зранку і ввечері, намагаючись вас зламати, але якщо нерви зберігати в порядку або змінити номер телефону, нічого поганого вони вам не заподіють, а якщо і станеться фізичне втручання, то це буде кримінально карається для них самих. І на свавілля йдуть зазвичай співробітники агентства самовільно.

Тому, як тільки починаються погрози або непристойну поведінку з боку агента, сміливо звертайтеся із заявою до директора компанії колекторів і дублюйте заяву в прокуратуру. Крім того, передача вимог щодо повернення боргу від банків колекторським агентствам є неспростовною угодою, тому будь-який договір, яким буде апелювати колекторська компанія, вимагаючи від вас борги банку, може і повинен бути вами оскаржений у суді, з вимогами про визнання його недійсним.

 

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.