Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Нічим платити іпотеку. Що робити?

Нічим платити іпотеку. Що робити?


			
	  	Нечем платить ипотеку. Что делать?

Іпотечне кредитування в України існує в України не так давно, але вже встигла зайняти свою нішу в області кредитів і здобути широку популярність серед населення. Для багатьох іпотечні кредити стали виходом у вирішенні житлового питання. Багато кинулися оформляти іпотеку, навіть не роздумуючи про наслідки. Так, плюси тут є, звичайно ж, особливо для тих, хто до цього орендував житло . Адже чим платити за оренду квартири чужому дядьку, ну або тітки, краще взяти іпотеку і платити вже як би за свою, майже тугіше суму. Проте є і мінуси, без цього нікуди. Ну, якщо, наприклад, Ви платите за оренду квартири, і раптом сталася біда – втрата роботи, хвороба тимчасова, або щось ще, коли немає можливості внести черговий платіж. Тут можна знайти вихід легко, по-перше, можна домовитися з власником квартири почекати якийсь час, або змінити квартиру на більш дешеву, або, переїхати на час до родичів у село. Тут вже, так сказати, боржник на вигадки хитра…

А от якщо Ви платите іпотеку і виникли проблеми з фінансами, все виявиться набагато серйозніше – почнуть нараховуватися штрафи та пені, борг буде збільшуватися, кредитори будуть діставати дзвінками і Вам буде дуже складно вирішувати фінансові проблеми в такій ситуації. Адже ніхто не застрахований від труднощів, це слід враховувати при прийнятті рішення купити квартиру в іпотеку. Іпотечне кредитування прийшло до нас із заходу, так, там люди давно і міцно практикують життя в кредит, але погодьтеся, відсотки за кредитом, а особливо, по іпотеці, там в рази нижче, ніж у нас. І це тільки здається, що пропозиції кредитів на житло дуже вигідно, якщо все порахувати досконально, виходить зовсім не вигідно. Ну ладно, зараз не про це. Не всіх, тим більше, це стосується, адже є ж люди, які цілком успішно розрахувалися за іпотеку і тепер насолоджуються проживанням у своєму власному житлі.

Ну а як же бути тим, хто не розрахував свої можливості, не зважив всі «за» і «проти», не передбачив можливих неприємностей. Сьогодні ми поговоримо про них. Отже, кредит по іпотеці виплачувався деякий час, і ось раптом неждано прийшла проблема. Не важливо звідки, але прийшла. Можливості платити по іпотеці більше ні, не відомо, скільки це триватиме, а кредитори чекати не збираються і входити у Ваше становище – теж не для них. І тут порятунок положення – в руках самого боржника, та й тільки. Ніхто крім Вас самих проблему вирішувати точно не стане, тому діяти потрібно швидко і вірно, головне – без паніки!

І краще всього, звичайно, підготуватися до ситуації заздалегідь, щоб бути готовим вчасно прийняти необхідні заходи, але якщо час вже втрачено, швидкість дій тепер треба подвоїти.
Отже, хоч іпотечний кредит і вигідніше за процентною ставкою і за терміном кредитування, зате величезний мінус тут в тому, що в більшості випадків куплена по іпотеці нерухомість залишається в заставі і в разі невиплати позичальником боргу, квартира буде продана банком в рахунок погашення кредиту. Банку, звичайно ж, вигідно видавати такі кредити, але ось для позичальника, недоліки цілком очевидні. Адже банк зазвичай реалізує заставне майно за заниженими цінами , головне для них – покрити свої витрати на Ваше кредитування – повернути суму боргу з відсотками і штрафами, а враховуючи нестабільне становище на ринку нерухомості, коштів від продажу житла буває недостатньо для виплати боргів, і тоді людина залишається і без житла, і з залишком боргу по іпотеці. А тому Ваша задача – не допустити такої ситуації.

Ось кілька порад для тих, хто не може більше платити іпотеку. Тут, звичайно ж, все залежить від багатьох факторів – яка частина суми кредити вже виплачена, знаходиться квартира в заставі, також потрібно уважно вивчити всі умови договору іпотеки. Але може бути, хтось зможе знайти для себе рішення на підставі наведених порад, або кого-то ці поради наведуть на більш відповідне рішення.

Нічим платити іпотеку. Що робити?

Нічим платити іпотеку. Порада 1. Спробуйте домовитися з банком. У будь-якому випадку, банку вигідніше, щоб Ви платили їм всю суму багато років, ніж мати проблеми з реалізацією Вашого майна і втрачати відсотки з суми, що залишилася боргу. Тому як тільки ситуація починає з Вашими фінансами починає змінюватися не в кращий бік, напишіть в банк заяву з проханням надати кредитні канікули на якийсь певний термін.
Нічим платити іпотеку. Порада 2. Якщо є можливість, зверніться до іншого банку з метою отримання споживчого кредиту. Нехай навіть під більший відсоток, але Ви зможете погасити іпотеку, отримати свою заставу і виставити квартиру на продаж за більш вигідною ціною, ніж це зробить банк. А після вдалого продажу можна буде відразу погасити споживчий кредит і на кошти, що залишилися, якщо, звичайно, такі будуть, купити собі хоч якесь житло.
Нічим платити іпотеку. Порада3. Можна спробувати здати свою квартиру в оренду, а самим зняти для себе більш дешеве, можливо навіть, без зручностей, але так можна заощадити кошти для внесення платежів по іпотеці і пережити важкий час без втрати житла назавжди.
Нічим платити іпотеку. Порада 4. Якщо виправлення фінансової проблеми не передбачається, і вже точно ясно, що банк квартиру буде продавати, можна самим пошукати покупця, пояснити ситуацію, взяти заставу, яким погасити борг перед банком і потім вже оформити угоду купівлі-продажу належним чином. Багато хто саме так і чинять, коли стає нічим платити по іпотеці. Погодьтеся, так набагато вигідніше, ніж дозволити банку реалізувати Ваше житло за низькою ціною.
Кожен сам, звичайно, шукає вихід із ситуації, але ось чого точно не варто робити ні за яких обставин, якщо нічим платити іпотеку – не варто «ховати голову в пісок» і чекати, що буде, то буде. Це Вам не споживчий кредит, коли людині, власне, і нема чого втрачати, якщо немає чим виплачувати кредит, тут все набагато серйозніше – адже в заставі знаходиться квартира. І ні в якому разі не намагайтеся розжалобити банк, якщо справа вже дійшла до продажу – розповідями про те, що сім’я з малолітніми дітьми залишається на вулиці, про те, що хтось хворий важко, їх точно не проб’єш. Адже вони діють не за емоціями, а по строго визначеним інструкцій, тому не варто витрачати час на умовляння, краще вчасно подбайте про те, щоб Ваша квартира не була продана за безцінь.

Ну а для тих, хто поки що тільки думає взяти іпотеку, проста порада – шукайте умови, вигідні для Вас, а не для банків і намагайтеся знайти таку пропозицію, де квартира не буде в заставі.
Всім удачі і найкращого вирішення будь-яких проблем!

 

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!