Home / Поради / Не можу платити кредит що робити

Не можу платити кредит що робити

 
 Не могу платить кредит что делать

Все більше позичальників банків задаються питанням: не можу платити кредит, що робити? Ряди боржників за кредитами поповнюються з кожним днем, ситуація в сфері кредитування стає все більш тупиковою. Банки не хочуть йти на зустріч клієнту, і воно зрозуміло, адже ними видано не один проблемний кредит. Та й крім того, статистика показує, що не всі боржники дійсно не можуть платити кредит, багато з них просто не хочуть цього робити. На жаль, зустрічається чимало боржників, які зовсім не відчувають фінансові труднощі, а просто перестають платити за кредитними зобов’язаннями, і чекають, поки банк звернеться до суду, щоб списати зайво нараховані штрафи, пені і т. п. і платити за виконавчим листом 50% від офіційного доходу, просто їм так буде вигідніше і зручніше, тому що вони звикли жити в своє задоволення і не можуть відмовити собі в чому-небудь, щоб повернути борг банку. Працівники банківської сфери прекрасно це розуміють, а тому не йдуть на поступки навіть тим боржникам, у яких насправді труднощі виникли не переборні.

Не можу платити кредит. Що робити?

Якщо Ви дійсно платити кредит не можете, якщо ситуація склалася катастрофічна, то варто запастися неабияким терпінням і прийняти «удар» гідно. Так, банкіри і колектори всіх боржників ставлять в одну лінійку, індивідуального підходу тут не буде, положення входити вони не збираються, а значить тут або просто доведеться терпіти нападки, або припинити всяке спілкування, змінивши свої контактні дані, в основному, номери телефонів. Практика показує, що зміна телефонних номерів часом призводить до більш серйозних наслідків, коли починають гнобити родичів і колег, погрожуючи неправомірними діями, але люди, які не знають законів, дуже легко піддаються цим нападкам і починають жити в постійному страху.

Тут важливо не приховувати від близьких те положення, в якому Ви опинилися і постаратися переконати їх, щоб вони просто сказали, що знати Вас не знають і вимагають припинити дзвінки з будь-яких питань, що стосуються Вашої особистості. На роботі можна застерегти колег від спілкування з банкірами або колекторами – постарайтеся розповісти про ситуацію в такій формі, ніби Вас це зовсім не турбує, так як Вам відомі Ваші права і законів, а також Ви знаєте, яка відповідальність чекає на людей, які видадуть про Вас будь-яку інформацію дзвоном, тобто дайте зрозуміти колегам і роботодавцю, що їм краще взагалі не розмовляти про Вас з ким би то не було.

Не можу платити кредит. Що робити?

Найважливіше, про що ми неодноразово говорили на сторінках сайту spasfinans.ru – ні в якому разі не можна панікувати і впадати у відчай. Озброїтеся знанням закону, читайте поради боржникам, приєднуйтесь до спілкування на нашому форумі і живіть повноцінним життям. Не замикайтеся на проблемі, вона від цього може тільки посилитися. Якщо спілкуватися з «вимагачами» все таки доводиться, відповідайте їм спокійно і обов’язково попереджайте, що якщо будуть продовжувати тиск, то Ви залучите їх за кримінальною статтею за вимагання, н уа якщо терпіння для такого спілкування не вистачає, то можете не відповідати на телефонні дзвінки. Ну а якщо ж вони вирішать відвідати Вас вдома, не відкривайте двері – маєте повне право. Почнуть стукати і бешкетувати?! Телефонуйте до поліції сміливо! Найважливіше, що необхідно запам’ятати – боржник не злочинець!

 

Якщо стаття “Не можу платити кредит що робити” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно