Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!ТАКОЖ ПРОКРУТіТЬ ДО САМОГО НИЗУ САЙТУ ТА В КОМЕНТАРЯХ ВВЕДіТЬ СУМУ (ДО 500 000ГРН.) ТА СПОСІБ ЗВЯЗКУ З ВАМИ

Введіть сумму:

Home / Бізнес / Напевно ви чули про «чарівної» карті бажань. Це цілий колаж ваших цілей, планів, численних «хочу», це історія вашого життя. Майбутнього життя.

Напевно ви чули про «чарівної» карті бажань. Це цілий колаж ваших цілей, планів, численних «хочу», це історія вашого життя. Майбутнього життя.

Ви вже готові до красивого життя? Тоді починаємо складати карту бажань!
Візьміть папір або навіть аркуш ватману. Розділіть аркуш на 9 рівних частин.
А тепер озброюйтесь ножицями, журналами, кольоровими олівцями, фарбами і фотографіями! В кожному секторі вклеюйте вирізані картинки своїх бажань, або малюйте те, чого хочете досягти.
У центр – здоров’я, південно-схід – гроші, багатство, південь – слава, популярність, південно-захід – любов, шлюб, захід – творчість, північно-захід – друзі, північ – кар’єра, північно-схід – знання, мудрість, схід – сім’я.
Зверни увагу, на карті бажань північ знаходиться внизу, південь – угорі, схід – зліва, захід – праворуч.
Картинки повинні співпадати з тим, що ви хочете. Якщо хочете червону машину – знайдіть фотографію саме червоної машини, а не такий же, але чорної. Якщо хочете грошей, вкажіть, скільки саме. Поставте строк виконання своїх бажань. Обов’язково підпишіть кожну свою картинку!
Складаючи карту бажань, відчувайте радість і щастя, наче все вже збулося, тоді виконання ваших бажань не змусить себе довго чекати.
Обов’язково вклейте і своє фото, або намалюйте себе. На зображенні ви повинні виглядати щасливо. Можете «приміряти» на себе новий одяг, «їздити» на новенькому авто, «укладати» угоди «засмагати» біля моря і так далі.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN