Частный займ от частной организации кредит до 50 000 грн. без отказов Круглосуточно 24/7 Вся Украина 100% Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Введіть сумму:

Отримали кредит, ставте лайк!
Home / Статті / Найдешевший спосіб погашення боргів – кредит консолідації боргу

Найдешевший спосіб погашення боргів – кредит консолідації боргу

Самый дешевый способ погашения долгов - кредит консолидации долга

При позичанні грошей у банку через кредитні карти або персональні кредити іноді відсутня можливість платити їх назад, тому що присутні високі процентні ставки або виникають непередбачені фінансові витрати, які ніколи не дозволять позбутися від боргів. Консолідація боргу може допомогти погасити борги значно швидше, при цьому роблячи невеликі щомісячні виплати тільки одному кредитору. Це популярна стратегія для розподілу боргу за низькими відсотковими ставками, що може дати більше можливостей в управлінні власними фінансами.

Консолідація боргу кредиту

 • Використовуйте калькулятор, щоб визначити загальну суму заборгованості за кредитами. Перевірте останні договору по кожному боргу, це допоможе визначити, які борги необхідно включити в план виплат.
 • Необхідно подати заяву на одержання безпроцентної позики консолідації боргу. Виберіть кредитора консолідації заборгованості в Інтернеті, або отримаєте рекомендації у власного банкіра.
 • Підпишіть договір позики консолідації. Кредитна угода повинна включати в себе всі кредитні картки та кредити, які повинні бути внесені в план консолідації боргу, їх загальний баланс, вся інформація, яка буде використовуватися для відкриття кредитного звіту.
 • Далі необхідно своєчасно згуртовувати всі щомісячні платежі. При виборі кредиту з низькою щомісячною оплатою, можна заощадити гроші за короткостроковий період, але можна швидше консолідувати борг, якщо платите набагато більше, ніж мінімальний платіж.
 • Припиніть використання інших кредитних карт. Уникайте використання кредитних карт, які не входили в процес консолідації боргу, так ви зможете краще управляти власними фінансами та уникнути накопичення додаткових боргів.
 • Також потрібно спланувати і дотримуватися плану щомісячного бюджету. Створити і правильно розподілити бюджет, в який включити оплату консолідації боргу, таким чином, зможете порахувати фінанси і погасити якомога більше грошей протягом короткого періоду часу. Це дозволить зменшити накопичення процентних платежів, при цьому зменшиться кредит консолідації боргів.

Поради та рекомендації

 • Виберіть консолідацію кредитного боргу, і подивіться, які щомісячні платежі раніше оплачували, це знижує ризик витрачати гроші не за призначенням і швидше погасити заборгованість.
 • Не оформляйте нові кредитні карти і інших кредити, принаймні, щонайменше 6 місяців після оформлення консолідації боргу.
 • Намагайтеся платити більше, ніж мінімальний щомісячний платіж, щоб як можна швидше знизити заборгованість.
 • Не пропускайте жодного платежу за кредитом консолідації, це може негативно позначитися на кредитному звіті, при цьому збільшиться процентна ставка.
 • Переконайтеся, що кредитний звіт не містить помилок або упущень до подачі заяви.
 • Дізнайтеся про наявність будь-якої абонентської плати за ведення консолідації боргу, так як більшість банків приховують цю інформацію і вказують дрібним шрифтом або у вигляді доповнення до договору за кредитом.
Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Замовити грошi >