Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Кредит / На яких умовах видаються кредити

На яких умовах видаються кредити

На каких условиях выдаются кредиты

На яких умовах видаються кредити

Кредит є строковим джерелом фінансування підприємства, допомагає швидко отримати потрібну суму. Він може бути справжнім порятунком у разі тимчасових труднощів. З допомогою грошей, отриманих за кредитом, можна сплатити податки, погасити боргові зобов’язання перед партнерами, видати зарплату співробітникам.

Кредит у банку також дуже актуальне, коли потрібно вкластися в розвиток нових технологій, побудувати які-небудь об’єкти, купити зростаючі акції або інші перспективні цінні папери. Якщо власні кошти — це гарантія фінансової стійкості та незалежності, то банківський кредит — це інструмент для ефективного управління ресурсами і нарощування капіталів. З кредитом не потрібно відволікати гроші своєї компанії на погашення поточних зобов’язань.

Умови видачі кредитів залежать від останньої фінансової діяльності підприємства і впливають на суми коротко – і довгострокових позичок. При цьому корпоративні особи зазвичай звертаються в ті банки, в яких вони виробляють усі свої розрахунки і касові операції, в яких відкриті рахунки. Звичайно, щоб стати клієнтом якогось конкретного закладу, необхідно подати ряд документів та заповнити заяву (підписується керівником фірми або головбухом) про те, що компанія бажає співпрацювати з цією організацією.

Однак звернення в «свій» банк — це ще не гарантія отримання кредиту. Слід розуміти всю важливість такої операції, як видача кредиту. Банк повинен визначити надійність свого клієнта, а для цього його фахівці зобов’язані розрахувати оборотність коштів, рентабельність, ліквідність, розміри кредиторської заборгованості. Визначення всіх цих показників дозволяє значно знизити ризики обох сторін.
Умови видачі кредитів є цілком конкретними — ось вони:

  1. Потрібно, щоб кредит був цільовим.
  2. Терміновість кредиту завжди повинна бути визначена.
  3. Потрібно передбачити повернення кредиту з відсотками.
  4. Банк може залишити за собою право зміни ставок в кредитному договорі.
  5. Необхідно вказувати, в якій валюті видаються і приймаються засоби.
  6. Кредитний договір передбачає, що виплати виробляє те ж особа, яка отримувала гроші.

Всі кредити можна поділити на коротко-, середньо – і довгострокові. При цьому перші з них є найпопулярнішими. При цьому, отримуючи кредит будь-яких розмірів і терміновості, підприємство повинне прагнути повернути його без будь-яких порушень.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.