Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / На яких умовах видаються кредити

На яких умовах видаються кредити

На каких условиях выдаются кредиты

На яких умовах видаються кредити

Кредит є строковим джерелом фінансування підприємства, допомагає швидко отримати потрібну суму. Він може бути справжнім порятунком у разі тимчасових труднощів. З допомогою грошей, отриманих за кредитом, можна сплатити податки, погасити боргові зобов’язання перед партнерами, видати зарплату співробітникам.

Кредит у банку також дуже актуальне, коли потрібно вкластися в розвиток нових технологій, побудувати які-небудь об’єкти, купити зростаючі акції або інші перспективні цінні папери. Якщо власні кошти — це гарантія фінансової стійкості та незалежності, то банківський кредит — це інструмент для ефективного управління ресурсами і нарощування капіталів. З кредитом не потрібно відволікати гроші своєї компанії на погашення поточних зобов’язань.

Умови видачі кредитів залежать від останньої фінансової діяльності підприємства і впливають на суми коротко – і довгострокових позичок. При цьому корпоративні особи зазвичай звертаються в ті банки, в яких вони виробляють усі свої розрахунки і касові операції, в яких відкриті рахунки. Звичайно, щоб стати клієнтом якогось конкретного закладу, необхідно подати ряд документів та заповнити заяву (підписується керівником фірми або головбухом) про те, що компанія бажає співпрацювати з цією організацією.

Однак звернення в «свій» банк — це ще не гарантія отримання кредиту. Слід розуміти всю важливість такої операції, як видача кредиту. Банк повинен визначити надійність свого клієнта, а для цього його фахівці зобов’язані розрахувати оборотність коштів, рентабельність, ліквідність, розміри кредиторської заборгованості. Визначення всіх цих показників дозволяє значно знизити ризики обох сторін.
Умови видачі кредитів є цілком конкретними — ось вони:

  1. Потрібно, щоб кредит був цільовим.
  2. Терміновість кредиту завжди повинна бути визначена.
  3. Потрібно передбачити повернення кредиту з відсотками.
  4. Банк може залишити за собою право зміни ставок в кредитному договорі.
  5. Необхідно вказувати, в якій валюті видаються і приймаються засоби.
  6. Кредитний договір передбачає, що виплати виробляє те ж особа, яка отримувала гроші.

Всі кредити можна поділити на коротко-, середньо – і довгострокові. При цьому перші з них є найпопулярнішими. При цьому, отримуючи кредит будь-яких розмірів і терміновості, підприємство повинне прагнути повернути його без будь-яких порушень.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!