Home / Бізнес / НА ДВА ФРОНТИ: ЧИ ВАРТО ПОЄДНУВАТИ СТВОРЕННЯ БІЗНЕСУ З РОБОТОЮ В ІНШІЙ КОМПАНІЇ

НА ДВА ФРОНТИ: ЧИ ВАРТО ПОЄДНУВАТИ СТВОРЕННЯ БІЗНЕСУ З РОБОТОЮ В ІНШІЙ КОМПАНІЇ

Правильно = складно
Рік Беллузо, співзасновник компанії-розробника додатків для музикантів Ninebuzz Software, впевнений у тому, що саме вірне рішення завжди є найскладнішим. Він рекомендує починати стартап паралельно з основною роботою, щоб мати можливість без зайвого ризику перевірити первинні гіпотези. Крім того, підприємець переконаний, що обмеження та складності сприяють появі по-справжньому проривних ідей — одночасна робота на два фронти є серйозним випробуванням і той, хто зможе його пройти, володіє непоганими шансами на успіх.
Беллузо каже, що багато людей не готові ризикувати і наполегливо працювати, тому вони придумують виправдання своїй бездіяльності (брак ресурсів, завантаженість на роботі і так далі), займаються дурницями на кшталт придумування логотипів проекту і мріють одного разу вирватися з офісного рабства.
Співзасновник Ninebuzz Software вважає, що підприємець, який може мотивувати себе тільки загрозою втрати усіх накопичень після звільнення з роботи, навряд чи зможе ефективно управляти своєю компанією, якщо в майбутньому вона стане успішною — адже тоді ситуація буде не такою драматичною. Беллузо вважає, що звільнитися з роботи може кожен — для цього не потрібно докладати зусиль. Куди складніше розробляти продукт у вільні після основної роботи годинник з метою довести, що ідея проекту має право на життя, але цей підхід є правильним.
Потрібно спалювати мости
Користувач Quora Хашиш Шах поділився власним досвідом створення проекту паралельно з роботою в компанії. За словами підприємця, поступово він прийшов до розуміння того, що не зможе домогтися успіху, не поставивши на карту комфорт своєму повсякденному житті, який дає робота.
В якості ілюстрації своєї думки Шах призводить сцену з кінофільму про Бетмена «Темний лицар» — потрапив в ув’язнення супергерой намагається вибратися з в’язниці по прямовисній стіні. Він використовує страховку, але йому ніяк не вдається впоратися із завданням. Згодом він відмовляється від страховки, і цей ризик дозволяє йому максимально використовувати свої фізичні ресурси і зробити необхідний стрибок:
На думку Шаха, підприємець повинен усвідомлювати, що йому нікуди відступати і він не може дозволити собі зазнати невдачі. Робота — це страховка, яка не дозволяє ризикувати по-справжньому, а отже, від неї треба відмовитися (попередньо здійснивши дослідження ринку і підготувавшись до такого сміливого кроку).

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно