Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / НА ДВА ФРОНТИ: ЧИ ВАРТО ПОЄДНУВАТИ СТВОРЕННЯ БІЗНЕСУ З РОБОТОЮ В ІНШІЙ КОМПАНІЇ

НА ДВА ФРОНТИ: ЧИ ВАРТО ПОЄДНУВАТИ СТВОРЕННЯ БІЗНЕСУ З РОБОТОЮ В ІНШІЙ КОМПАНІЇ

Правильно = складно
Рік Беллузо, співзасновник компанії-розробника додатків для музикантів Ninebuzz Software, впевнений у тому, що саме вірне рішення завжди є найскладнішим. Він рекомендує починати стартап паралельно з основною роботою, щоб мати можливість без зайвого ризику перевірити первинні гіпотези. Крім того, підприємець переконаний, що обмеження та складності сприяють появі по-справжньому проривних ідей — одночасна робота на два фронти є серйозним випробуванням і той, хто зможе його пройти, володіє непоганими шансами на успіх.
Беллузо каже, що багато людей не готові ризикувати і наполегливо працювати, тому вони придумують виправдання своїй бездіяльності (брак ресурсів, завантаженість на роботі і так далі), займаються дурницями на кшталт придумування логотипів проекту і мріють одного разу вирватися з офісного рабства.
Співзасновник Ninebuzz Software вважає, що підприємець, який може мотивувати себе тільки загрозою втрати усіх накопичень після звільнення з роботи, навряд чи зможе ефективно управляти своєю компанією, якщо в майбутньому вона стане успішною — адже тоді ситуація буде не такою драматичною. Беллузо вважає, що звільнитися з роботи може кожен — для цього не потрібно докладати зусиль. Куди складніше розробляти продукт у вільні після основної роботи годинник з метою довести, що ідея проекту має право на життя, але цей підхід є правильним.
Потрібно спалювати мости
Користувач Quora Хашиш Шах поділився власним досвідом створення проекту паралельно з роботою в компанії. За словами підприємця, поступово він прийшов до розуміння того, що не зможе домогтися успіху, не поставивши на карту комфорт своєму повсякденному житті, який дає робота.
В якості ілюстрації своєї думки Шах призводить сцену з кінофільму про Бетмена «Темний лицар» — потрапив в ув’язнення супергерой намагається вибратися з в’язниці по прямовисній стіні. Він використовує страховку, але йому ніяк не вдається впоратися із завданням. Згодом він відмовляється від страховки, і цей ризик дозволяє йому максимально використовувати свої фізичні ресурси і зробити необхідний стрибок:
На думку Шаха, підприємець повинен усвідомлювати, що йому нікуди відступати і він не може дозволити собі зазнати невдачі. Робота — це страховка, яка не дозволяє ризикувати по-справжньому, а отже, від неї треба відмовитися (попередньо здійснивши дослідження ринку і підготувавшись до такого сміливого кроку).

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!