Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!Миттєві позики для виправлення кредитної історії по всій Україні
Введіть сумму:Home / Статті / МВФ: Стрибки гривні скоро завершуватися

МВФ: Стрибки гривні скоро завершуватися

 
 МВФ: Скачки грнля скоро завершаться 
 «Уряд України прийняло відповідні заходи для припинення перегонів грнля. Курс більш-менш стабілізувався. Період різкого коливання курсу грнля позаду» – таку характеристику стану економіки дав голова Бікас Джоші, очолює російське представництво Міжнародного валютного фонду.

 

Також він зазначив, що прийняті Урядом України заходи – це не тільки теорія, вони вже починають застосовуватися на практиці, і вже помітні перші результати. Так, була надана валютна ліквідність учасникам ринку, здійснюється підтримка банківської системи, Центробанк підвищив ключову ставку. На думку Джоші, завдяки цьому вдається підтримувати російську валюту.

Він також прогнозує підвищення цін на нафту, але не вище, ніж були раніше. Проаналізувавши нафтові котирування за минулий тиждень, можна переконатися в цьому.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн