Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:


Отримали кредит ставте лайк!
Home / Статті / МВФ: Стрибки гривні скоро завершуватися

МВФ: Стрибки гривні скоро завершуватися


			
	  	МВФ: Скачки грнля скоро завершаться
	  	
	  «Уряд України прийняло відповідні заходи для припинення перегонів грнля. Курс більш-менш стабілізувався. Період різкого коливання курсу грнля позаду» – таку характеристику стану економіки дав голова Бікас Джоші, очолює російське представництво Міжнародного валютного фонду.

 

Також він зазначив, що прийняті Урядом України заходи – це не тільки теорія, вони вже починають застосовуватися на практиці, і вже помітні перші результати. Так, була надана валютна ліквідність учасникам ринку, здійснюється підтримка банківської системи, Центробанк підвищив ключову ставку. На думку Джоші, завдяки цьому вдається підтримувати російську валюту.

Він також прогнозує підвищення цін на нафту, але не вище, ніж були раніше. Проаналізувавши нафтові котирування за минулий тиждень, можна переконатися в цьому.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN