Home / Картки / Можна використовувати кредитну карту для погашення кредиту?

Можна використовувати кредитну карту для погашення кредиту?

Можно ли использовать кредитную карту для погашения кредита?

Можна використовувати кредитну карту для погашення кредиту?

Кредит оформлений, гроші отримані – настає час задуматися про те, яким чином їх скоро доведеться віддавати. Вибір насправді великий. Виплачувати кредит можна через касу, банкомати, термінали і навіть за допомогою системи онлайн-банкінгу. Останні способи зазвичай мають на увазі переказ грошей на кредитний рахунок із класичною дебетової картки. Але іноді для цих цілей банкіри дозволяють використовувати і кредитки. Про те, як можна гасити позики кредитними картами, ми сьогодні і поговоримо.

Кредитна картка – це універсальний інструмент. Її вигідно використовувати при оплаті покупок, з нею можна легко економити і заробляти на бонусах. Звичайно, дебетовий пластик теж для всього цього придатний. Але є у нього один недолік: на ньому зберігаються тільки гроші держателя, а вони ж не нескінченні. Одна затримка зарплати або непередбачена витрата – і ось вже на мілині. Але якщо сам він це зуміє пережити, то банк, в якому раніше їм був оформлений кредит, терпіти не буде.

Кредитна карта таку проблему вирішить на раз. В рамках схваленого ліміту позичальник зможе не тільки виділити гроші на внесення чергового платежу, але ще і на життя залишить пристойну суму. А потім, як роботодавець виплатить йому зарплату, він просто погасить заборгованість, яка утворилася, і, скориставшись привілеєм грейс-періоду, взагалі не заплатить за таку позику відсотків. Хоча гасити весь борг по карті відразу необов’язково. Для початку можна буде внести на рахунок мінімальний платіж. А його величина, якщо ви пам’ятаєте, зазвичай не перевищує 5-10% від витраченої суми, що не так вже й багато.

До речі, використовувати кредитну карту для оплати банківського позики теж потрібно з розумом. Зняти з неї готівку і внести їх в касу – варіант начебто логічний, але не зовсім вигідний. За переведення в готівку позикових грошей з кредитки банк-емітент здере дику комісію – мінімум 3-4% від обсягу виданих коштів плюс фіксовану суму зверху. Так що економніше буде провести платіж з самої кредитки. Оптимальним варіантом стане задіяння інтернет-банку або банкомату тієї організації, яка цю карту видала. Тоді і гроші дійдуть до адресата швидше, і на комісіях можна буде заощадити. «Чужі» банкомати, а також платіжні пристрої відомих компаній (Contact, Елекснет та ін) в цьому відношенні трохи менш надійні.

Якщо кредитка у вас вже є, переходьте до вивчення наступної статті нашого порталу, тому як далі піде розмова саме про оформлення такого продукту. Або ви на одній картці зупинятися не бажаєте?

Отримати кредитну картку 2015 року вже не так просто, як це було у 2014 і навіть в 2013. Зараз банкіри ставляться до своїх клієнтів помітно суворіше. Багато з них скоротили віковий ценз, відсунувши на другий план неплатоспроможних студентів і пенсіонерів, а також розширили пакет документів. Останній сьогодні повинен складатися мінімум з 3, а краще з 4 документів, крім паспорта, другого документа за типом водійського посвідчення, довідки про зарплату та/або копії трудового контракту. Чи готові ви зібрати таку купу паперів?

Якщо ні, не поспішайте засмучуватися. Оформити кредитну карту без довідки про доходи теж можна. Але для цього доведеться знайти таку організацію, яка вас добре знає. Пам’ятаєте, де ви брали кредит? Спробуйте звернутися зі своєю новою проханням у той же банк – тут ваша заява повинні будуть взяти на підставі одного паспорта. У вас є зарплатна картка або відкритий внесок? Це ще краще. Адже в такому випадку вам не тільки дозволять подати заявку з мінімальним пакетом документом, але ще й умови кредитування запропонують найбільш вигідні. А такий бонус сьогодні безмірно важливим.

Наостанок ми хочемо дати ще одну пораду. Якщо ви збираєтеся використовувати їх як своєрідну паличку-виручалочку, а не просто інструмент для безготівкової оплати в магазинах, оформляйте повноцінний продукт, тому як експрес-картка, що випускається в день звернення, для ваших цілей буде непридатна. Так, на виготовлення іменного пластику у банкірів піде трохи більше часу. Зате потім на руках у вас буде справжній кредитний гаманець, наділений усіма необхідними функціями. Погашення кредитів інших банків – в їх числі.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.