Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Поради / Може пристав зайти в квартиру боржника і заарештувати знаходиться там

Може пристав зайти в квартиру боржника і заарештувати знаходиться там

 
 Может ли пристав зайти в квартиру должника и арестовать находящееся там

Необхідно говорити про актуальність питання, що стосується права пристава відвідати квартиру боржника з метою арешту майна. Надто вже багато людей на сьогоднішній день не оплачують ті кредити, які взяли і побоюються можливих візитів приставів.

Звичайно, це, насамперед, питання про повноваження, якими володіє судовий пристав, а вони визначаються в законному порядку. Відповідно до статті закону вказується право пристава виконавця відвідувати приміщення, які зайняті боржниками або належать ним, оглядати, розкривати і так далі. При певному судовому рішенні такі дії можуть бути вчинені по відношенню до приміщень, що належать іншим особам, які будь-яким чином можуть бути пов’язані з боржником.

Законність входження

Входження судового пристава всередину приміщення може нести за собою мета виконання відповідної виконавчої документації. При цьому не потрібна безпосередня згода від боржника. Причому, тут немає протиріч з конституційним законом про право власності та недоторканності, оскільки таке право обмежується в деяких випадках, згідно з федеральним законодавством.

Відповідно, проникнення приставів всередину приміщення виявляється цілком законним актом, що не суперечить федеральному не, не конституційним законом. Більше того, тут реалізується право на здійснення судового захисту, що важливо. Іноді хитрі юристи пробували звинуватити подібні дії приставів, посилаючись на нібито порушення нормативів, пов’язаних з охороною приватної власності, але представлені норми не бралися в судовий розгляд.

Звичайно, входження в житло боржника виявляється можливим лише після того, як судовими приставами порушено виконавче провадження. Згоди самого боржника на таке проникнення, як вже зазначалося вище, навіть не буде потрібно.

Майно для стягнення

Примусовість виконання такої дії може бути викликано декількома причинами:

  • Коли стягується майно, що належить боржнику, включаючи фінанси з цінними паперами.

  • Коли стягуються періодичні виплати, які боржник може отримувати у вигляді зарплати або яких-небудь соціальних причин.

  • Коли стягуються права на майно, що належить боржнику. Сюди ж відносяться платежі за можливу оренду, доходи від інтелектуальної діяльності, кошти, що належать боржникові як ліцензіата, права, що належать йому згідно з договорами відчуження.

Те майно, яке не може бути стягнено, судовим приставом ,як це зрозуміло, не зачіпається. До речі, кодекс України пропонує перелік майна, що не підлягає процесам стягнення, і боржникам варто було б з ним познайомитися.

Повідомлення боржника

Виконавче дія, пов’язана з входженням судового пристава в житло боржника, не повинно бути сюрпризом для останнього. Відповідно, перш цього повинні прийти офіційні повідомлення, що свідчать про те, що такого конкретного числа має бути здійснено зазначене виконавче дію. При цьому примусове виконання вимагає обов’язкового залучення понятих.Разом з тим нерідко в такій процедурі бере участь дільничний, а також хто-небудь із ЖЕУ (або іншої відповідної житлової організації).

Після повідомлення боржника все одно може не виявитися в певний час на місці, але подібний факт не може бути перешкодою для здійснення виконавчої дії. Після того, як процедура здійснена, судовим приставом обов’язково складається акт, який свідчить про арешт майна, що належить боржнику (такий документ ще називається майнової описом).

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.