Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Мотоцикл у кредит

Мотоцикл у кредит

Мотоцикл в кредит

Якщо мотоцикл ваша мрія, і ви вирішили його придбати, але в гаманці не вистачає грошей і при цьому ще й низький кредитний рейтинг. Не турбуйтеся, все одно можна отримати мотоцикл у кредит, навіть якщо є погана кредитна історія. Можна перестати мріяти про мотоциклі і почати їздити на ньому.

Рекомендації при купівлі мотоцикла в кредит

  • 1. Визначте, скільки потрібно коштів, щоб запозичувати для фінансування покупки мотоцикла. Тільки треба брати стільки грошей, скільки потрібно, тому що будете платити відсотки по кредиту.
  • 2. Вирішіть, який тип кредиту вам потрібен. Можете отримати фіксований платіж по кредиту або кредитну лінію в залежності від кредитного рейтингу.
  • 3. Дослідження поточних процентних ставок. Подивіться в газеті, в рекламних буклетах або в Інтернеті, де банки рекламують ставки за кредитами.
  • 4. Розгляньте варіант отримання грошей за допомогою кредитної карти, щоб профінансувати купівлю мотоцикла, і по можливості з низькою фіксованою відсоткової ставки. Пам’ятайте, розрахунку щомісячного платежу і його оплати кожен місяць, щоб уникнути додаткових фінансових витрат або несплати платежів за кредитом.
  • 5. Дізнайтеся про можливості фінансування безпосередньо у дилера мотоциклів. При купівлі мотоцикла в розстрочку у дилера буде найменш витратний спосіб. В цьому випадку можна отримати пільгову процентну ставку або безпроцентну розстрочку.

Вимога до позичальників на мотоцикли в кредит схожі на ті, що і для автомобілів, і полягає в платоспроможності позичальника погашати кредит. При цьому достатньо подивитися кредитну історію позичальника і вартість транспортного засобу, щоб визначити і прийняти рішення про надання кредиту. На мотоцикли в кредит банкіри в змозі запропонувати прийнятні, низькі процентні ставки.

Кредитори слідують логіці, що якщо людина може собі дозволити кредит на мотоцикл, який використовує іноді тільки для задоволення, з великою ймовірністю поверне борг, ніж у випадку автокредиту, коли авто є основним видом транспорту.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!