Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Мотоцикл у кредит

Мотоцикл у кредит

Мотоцикл в кредит

Якщо мотоцикл ваша мрія, і ви вирішили його придбати, але в гаманці не вистачає грошей і при цьому ще й низький кредитний рейтинг. Не турбуйтеся, все одно можна отримати мотоцикл у кредит, навіть якщо є погана кредитна історія. Можна перестати мріяти про мотоциклі і почати їздити на ньому.

Рекомендації при купівлі мотоцикла в кредит

  • 1. Визначте, скільки потрібно коштів, щоб запозичувати для фінансування покупки мотоцикла. Тільки треба брати стільки грошей, скільки потрібно, тому що будете платити відсотки по кредиту.
  • 2. Вирішіть, який тип кредиту вам потрібен. Можете отримати фіксований платіж по кредиту або кредитну лінію в залежності від кредитного рейтингу.
  • 3. Дослідження поточних процентних ставок. Подивіться в газеті, в рекламних буклетах або в Інтернеті, де банки рекламують ставки за кредитами.
  • 4. Розгляньте варіант отримання грошей за допомогою кредитної карти, щоб профінансувати купівлю мотоцикла, і по можливості з низькою фіксованою відсоткової ставки. Пам’ятайте, розрахунку щомісячного платежу і його оплати кожен місяць, щоб уникнути додаткових фінансових витрат або несплати платежів за кредитом.
  • 5. Дізнайтеся про можливості фінансування безпосередньо у дилера мотоциклів. При купівлі мотоцикла в розстрочку у дилера буде найменш витратний спосіб. В цьому випадку можна отримати пільгову процентну ставку або безпроцентну розстрочку.

Вимога до позичальників на мотоцикли в кредит схожі на ті, що і для автомобілів, і полягає в платоспроможності позичальника погашати кредит. При цьому достатньо подивитися кредитну історію позичальника і вартість транспортного засобу, щоб визначити і прийняти рішення про надання кредиту. На мотоцикли в кредит банкіри в змозі запропонувати прийнятні, низькі процентні ставки.

Кредитори слідують логіці, що якщо людина може собі дозволити кредит на мотоцикл, який використовує іноді тільки для задоволення, з великою ймовірністю поверне борг, ніж у випадку автокредиту, коли авто є основним видом транспорту.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.