Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Мільйон на виконання бажань

Мільйон на виконання бажань


			
	  	Миллион на исполнение желаний

Як багато спокус оточують кожної людини щодня. І так хочеться, ні в чому собі, коханому, не відмовляти, дарувати коханим подарунки, радувати близьких. І на все потрібні гроші, а грошей, як правило, завжди, чомусь, не вистачає.
І тут вже саме час нам на допомогу приходить реклама: «Візьми кредит – подаруй щастя близьким!» Або ось: «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш! Зустрічай Новий рік з нашої кредитною карткою!». Ну як тут встояти?
Жодна людина, чиї бажання плани можуть здійснитися, навряд чи відмовиться від таких принадних пропозицій і обов’язково візьме кредит, щоб добре зустріти Новий рік, потім здорово провести відпустку, подарувати подарунки дітям, про яких вони давно мріють, ну і так далі…

Бажання ніколи не закінчуються, а от з лімітами по кредиту все не так. Вони дуже швидко закінчуються і настають сірі будні, коли бажання вже не здійснити, а борги платити необхідно. І тут ось життя починає набувати зовсім не яскраві відтінки. Настає синдром кредитного похмілля. І дуже важливо людині пережити саме цей момент.
Звикнути до хорошого дуже легко і швидко, а відвикати вкрай важко і часом, зовсім нестерпно. Чи Не краще спочатку звикати жити по засобах, і до того ж привчати своїх дітей.
Ну подумайте самі, якщо у вас немає можливості купити якусь річ і ви купуєте її в кредит, то звідки ж візьмуться гроші в майбутньому, щоб купувати інші речі, паралельно розраховуючись зі старим кредитом.

Ви чули, як кредит називають «вигідними». Хіба може бути кредит вигідним для позичальника? Які б умови кредиту не пропонувалися, позичальник повинен буде віддати в банк в кілька разів більше грошей, ніж банк надав йому. І беруть кредит один раз, а потім кожен місяць протягом кількох років платять, платять, платять. Кредити можуть бути вигідними лише для банків. Різниця лише в тому, що одні кредити для банку більш вигідні, інші – менш, але вони вигідні! Для банків, не для позичальника!
Мільйон – на виконання бажань! Деякі люди вважають, що якщо б у них був мільйон, то вони змогли б неодмінно здійснити всі свої бажання і потім легко і просто розрахувалися б з кредитом. Але ні, ні тут то було! Ще ніхто, витративши мільйон кредитних коштів на реалізацію бажань, не став щасливішим, навпаки, такі кредити приносять ще більше проблем, сліз, руйнують сім’ї і навіть життя.

Перш, ніж звернутися в банк за своїм мільйоном на щастя, подумайте, до чого цей шлях приведе. Щастя, його не купити за мільйон, і бажання все не виконати, тому що людина – істота ненаситне, і чим більше бажань у нього буде виконуватися, тим більше буде з’являтися нових, а де на всі кредитів набратися, а тим більше розрахуватися з такими кредитами?
Не губіть своє життя кредитами, товариші!

 

Автор: Кученко Таїсія, спеціально для сайту SpasFinans.ru. Копіювання заборонено.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!