Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Менеджер корпорації, почувши лише одне «ні» на дев’яносто дев’ять «так», починає обережним і вичікувати. Підприємцю достатньо одного «так» на дев’яносто дев’ять «ні», щоб узятися за справу. Великі корпорації вщерть наповнені людьми, які не здатні переступити через «ні».

Менеджер корпорації, почувши лише одне «ні» на дев’яносто дев’ять «так», починає обережним і вичікувати. Підприємцю достатньо одного «так» на дев’яносто дев’ять «ні», щоб узятися за справу. Великі корпорації вщерть наповнені людьми, які не здатні переступити через «ні».

У великих корпораціях говорять про інновації, але не займаються ними. Якщо ви працюєте у великій компанії, будьте насторожі. Тут величезна кількість відкинутих ідей, які можуть стати прекрасною основою для малого бізнесу.
Саме тому корпорація — справжнє джерело ідей для нового бізнесу. Пильно слідкуйте за ідеями, які відкидають менеджери, вважаючи, що вони не варті уваги. У 1970-ті роки одна з провідних фірм США у сфері імпорту та продажу напоїв відхилила ідею ввезення води в пляшках.
«Кому потрібна вода у пляшках, якщо можна пити з-під крана, і хто буде купувати воду з газом?» — самовпевнено сказав пихатий дурень, який вважав, що в США відсутня ринок для мінеральних вод «Пер’є», «Евіан» і «Сан-Пелегрино».
Цю воду п’ють мільйони європейців, мільйони американців їздять в Європу або мають європейське походження, що стало достатньою підставою для підприємця, який зайнявся імпортом цієї продукції, організувавши невелику компанію.
Незабаром невелика компанія перетворилася на велике процвітаюче підприємство.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!