Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / Менеджер корпорації, почувши лише одне «ні» на дев’яносто дев’ять «так», починає обережним і вичікувати. Підприємцю достатньо одного «так» на дев’яносто дев’ять «ні», щоб узятися за справу. Великі корпорації вщерть наповнені людьми, які не здатні переступити через «ні».

Менеджер корпорації, почувши лише одне «ні» на дев’яносто дев’ять «так», починає обережним і вичікувати. Підприємцю достатньо одного «так» на дев’яносто дев’ять «ні», щоб узятися за справу. Великі корпорації вщерть наповнені людьми, які не здатні переступити через «ні».

У великих корпораціях говорять про інновації, але не займаються ними. Якщо ви працюєте у великій компанії, будьте насторожі. Тут величезна кількість відкинутих ідей, які можуть стати прекрасною основою для малого бізнесу.
Саме тому корпорація — справжнє джерело ідей для нового бізнесу. Пильно слідкуйте за ідеями, які відкидають менеджери, вважаючи, що вони не варті уваги. У 1970-ті роки одна з провідних фірм США у сфері імпорту та продажу напоїв відхилила ідею ввезення води в пляшках.
«Кому потрібна вода у пляшках, якщо можна пити з-під крана, і хто буде купувати воду з газом?» — самовпевнено сказав пихатий дурень, який вважав, що в США відсутня ринок для мінеральних вод «Пер’є», «Евіан» і «Сан-Пелегрино».
Цю воду п’ють мільйони європейців, мільйони американців їздять в Європу або мають європейське походження, що стало достатньою підставою для підприємця, який зайнявся імпортом цієї продукції, організувавши невелику компанію.
Незабаром невелика компанія перетворилася на велике процвітаюче підприємство.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.