Home / Бізнес / Менеджер корпорації, почувши лише одне «ні» на дев’яносто дев’ять «так», починає обережним і вичікувати. Підприємцю достатньо одного «так» на дев’яносто дев’ять «ні», щоб узятися за справу. Великі корпорації вщерть наповнені людьми, які не здатні переступити через «ні».

Менеджер корпорації, почувши лише одне «ні» на дев’яносто дев’ять «так», починає обережним і вичікувати. Підприємцю достатньо одного «так» на дев’яносто дев’ять «ні», щоб узятися за справу. Великі корпорації вщерть наповнені людьми, які не здатні переступити через «ні».

У великих корпораціях говорять про інновації, але не займаються ними. Якщо ви працюєте у великій компанії, будьте насторожі. Тут величезна кількість відкинутих ідей, які можуть стати прекрасною основою для малого бізнесу.
Саме тому корпорація — справжнє джерело ідей для нового бізнесу. Пильно слідкуйте за ідеями, які відкидають менеджери, вважаючи, що вони не варті уваги. У 1970-ті роки одна з провідних фірм США у сфері імпорту та продажу напоїв відхилила ідею ввезення води в пляшках.
«Кому потрібна вода у пляшках, якщо можна пити з-під крана, і хто буде купувати воду з газом?» — самовпевнено сказав пихатий дурень, який вважав, що в США відсутня ринок для мінеральних вод «Пер’є», «Евіан» і «Сан-Пелегрино».
Цю воду п’ють мільйони європейців, мільйони американців їздять в Європу або мають європейське походження, що стало достатньою підставою для підприємця, який зайнявся імпортом цієї продукції, організувавши невелику компанію.
Незабаром невелика компанія перетворилася на велике процвітаюче підприємство.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно