Маркетинг для малого бізнесу. 10 порад

1) Розширюйте ринок
Створіть картину ідеального клієнта: як він виглядає, що він думає, як оцінює, де ви можете їх знайти? Не робіть звернень до тих людей, які не підходять під визначення ідеального клієнта.
2) Дифференцируйтесь
Опустіть все, що ви знаєте про ваш продукт. Дійдіть до самої головної центральної ідеї, і працюйте від неї. При цьому переконайтесь, що ця центральна ідея виділяє вас на тлі конкурентів.
3) Думайте про стратегії, насамперед
Візьміть все те, що ви зробили кроки 1 і 2 і продумайте свою стратегію. Займіть 1 або 2 слова в умах споживачів. Вільних слова. Природно, під споживачем розуміється ваш ідеальний клієнт.
4) Створюйте навчальні матеріали
Ви знаходитесь в інформаційному бізнесі. Ваш веб-сайт, маркетингові матеріали, та інше – все це навчальні матеріали, інформаційні, а не листівки, які роздаються з метою просто продати товар.
5) Емоції, візуальний стиль
Намагайтеся грамотно використовувати візуальні стилі, щоб отримати емоційний відгук від вашого ідеального клієнта. Вони повинні відповідати тому, що подобається йому. Кожен елемент просування, який має візуальну складову, повинен бути продуманий.
6) Отримуйте лідів (потенційних клієнтів ) з різних точок
Люди вчаться різними шляхами. Спробуйте отримувати лідів в різних ситуаціях. Це додасть вам досвіду, і ви зможете краще усвідомити найбільш ефективні методи залучення потенційних клієнтів.
7) Побудувати логічну дорогу до покупки товару
Підживлення лідів веде до логічного шляху – до купівлі товару. Побудуйте таку конверсионную систему, яка змусить їх прийти до висновку про те, що ви має те, що їм необхідно. Робіть це ще до того, як вони купили товар, під час покупки, і після неї.
8) Завжди вимірюйте те, що має значення
Певні речі завжди мають значення. Зазвичай секретний соус успішного бізнесу полягає в нематеріальних активах та їх вимірі. Саме вони часто ведуть до прибутку.
9) Автоматизуйте
Автоматизуйте процес маркетингу. Охватывайте спільноти в мережі інтернет, створюйте знання, автоматизуйте основні елементи поставок вашого інформаційного бізнесу. Нехай люди самі розносять інформацію про нього.
10) Планування
Постійно плануйте вашу маркетингову діяльність. Створюйте плани на тиждень, день, місяць, квартал і навіть цілий рік. І обов’язково стежте за тим, щоб інвестиції в маркетингу відповідали його планом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.