Home / Бізнес / Магазин секонд-хенд як бізнес

Магазин секонд-хенд як бізнес

Даний вид бізнесу буде мати успіх з однієї простої причини – товар даного бізнесу має підвищений попит. Їжу та одяг люди купують завжди. А за низькою ціною роблять це дуже охоче. Так що справа за малим – створити успішний бізнес.
Оглядовий розділ
Справжній бізнес-план магазину секонд-хенд передбачає організацію магазину з продажу уживаної, уціненої і дешевого одягу. Бізнес план секонд хенду передбачає використання найманої праці.
Організаційно-правова форма організації бізнесу – індивідуальний підприємець. Це не тільки дозволить скоротити податкові виплати, але і спростить роботу.
Ступінь успішності проекту оцінюється як досить висока, зважаючи на перспективність даного ринку і порівняно малих витрат на відкриття магазину закупівлю товару. Кінцева оцінка прибутковості буде залежати від специфіки регіону, зайнятості ринку і наявності або відсутності конкуренції.
Опис підприємства
Передбачається відкриття магазину з продажу уживаної, уціненої і дешевого одягу з режимом роботи з 11-00 до 20-00.
Опис послуг
Магазин з продажу уживаної, уціненої і дешевого одягу (магазин секонд-хенд) буде надавати приватним особам і організаціям наступний перелік послуг:
— продаж вживаного одягу (другі руки)
— продаж уцінених одягу (виробничий брак, прострочення, одяг минулих сезонів)
— продаж дешевого одягу (одяг від турецьких, китайських і європейських оптових виробників)
Даний перелік послуг далеко не повний і в будь-який момент може бути доповнений вами за вашим бажанням.
Аналіз ринку
В даному розділі бізнес-плану секонд-хенду необхідно дати характеристику ринку магазинів вживаного і недорогий одягу вашого регіону, оцінити рівень конкуренції, а також описати перспективи розвитку даної ринкової ніші.
Виробничий план
Першим кроком у реалізації проекту секонд-хенду стане пошук відповідного приміщення під магазин. На відміну від магазинів модного одягу, це не обов’язково має бути приміщення на центральній вулиці або бутік у великому торговому центрі. Магазин можна розташувати в будь-якому місці міста, так як потенційні клієнти в будь-якому випадку будуть приїжджати до нього незалежно від місця розташування.
Після того, як приміщення знайдено, необхідно переходити до його ремонту та оформлення. Паралельно необхідно шукати постачальників дешевої одягу. Це можна робити як самостійно, так і найняти професійного менеджера. На сьогоднішній момент в Мережі безліч пропозицій від людей, які можуть грамотно проводити закупівлі великих партій одягу за кордоном. Зв’яжіться з ними, можливо, це саме той варіант, який вам підійде.
Ще один варіант покупки дешевого одягу – це оптові склади секонд хенд. Вони є сьогодні в багатьох великих містах нашої країни. Ці склади спеціально закуповують секонд хенд оптом за кордоном і продають його тут оптовими та дрібнооптовими партіями магазинах. Так що оптовий склад секонд хенд – це ще один варіант поставки одягу в ваш магазин.
Після того, як приміщення знайдено і налагоджений канал доставки одягу, необхідно визначитися з персоналом. Для магазину секонд-хенд вам будуть потрібні:
— продавці – 2 людини
— менеджер по закупкам – 1 людина
— бухгалтер – 1 особа (можна на аутсорсе)
— управитель – 1 людина
Після того, як персонал знайдений, можна переходити до процедури відкриття магазину. Широку рекламну кампанію проводити не має сенсу, тут краще діяти іншими методами. Важливу роль буде грати так зване «сарафанне радіо», особливо в невеликих містах.
Якщо Ви приємно здивуєте покупців ціною і якістю, дуже скоро потік покупців у вас в магазині зросте, і з’являться постійні покупці.
Фінансовий план
В даному розділі бізнес-плану ми розглянемо фінансову складову проекту по відкриттю магазину секонд-хенд.
Витрати:
— приміщення – від 180.000 грнлів на рік (оренда)
— обладнання, ремонт – від 120.000 грнлів
— зарплата персоналу (5 осіб) – 700.000 грнлів в рік
— реклама – 10.000 грнлів
Загальна: мінімум 1.010.000 грнлів необхідно для старту
Доходи:
— продаж одягу (чистий прибуток) – від 60.000 грнлів в місяць
Разом: від 720.000 грнлів в рік
Як показує практика, окупність магазину секонд-хенд становить трохи більше року. Однак при грамотному веденні бізнесу і застосування маркетингових технологій цей термін можна значно скоротити. Все буде залежати від вашої майстерності.
Сподіваємося, тепер Ви знаєте, як відкрити секонд хенд і з допомогою даного бізнес-плану зможете організувати свій успішний бізнес.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.