Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / люч до успіху, або «Як діють і приймають рішення великі лідери»

люч до успіху, або «Як діють і приймають рішення великі лідери»

Сила прийняття рішень має величезне значення. Але більшість людей цього не розуміє. Вони відкладають прийняття рішень в довгий ящик, не здогадуючись про те факт, що вони мають здатність приймати змінюють життя рішення. Отже, як же перестрибнути через цю «стіну опору»? Успішні лідери в усьому світі розвинули здатність до прийняття рішень, і ось як вони це роблять.
Вони добре планують.
Чіткий план з точними і виразними дедлайнами посилає потужний сигнал як твоїй свідомості, так і підсвідомості. Він каже: «Ей, тобі потрібно виконати роботу, так що не витрачай свій час на всяку нісенітницю». Це допомагає тобі зосередитися на найбільш важливих завданнях. При такому розкладі навіть «одним оком» поглянути на стрічку новин у Facebook навряд чи з’явиться.
Працюючи таким чином ти змушуєш себе рухатися простими і короткими кроками, прискорюючись і виконуючи своє завдання. Завдяки такій тактиці ти зможеш приймати рішення автоматично, вона також допоможе тобі подолати твою потребу в прокрастинації і створить чіткий робочий процес.
Вони не пускаються в роздуми – вони просто починають діяти.
Під час планування голова може піти обертом від фантастичних, здавалося б, цілей. Важливо знати, коли саме варто зупинитися планувати і перейти до дій. Нескінченні години, проведені за складанням плану, не приведуть тебе ні до чого, якщо ти пробудеш у зоні планування занадто довгий час.
Якщо ти хочеш, щоб робота була зроблена, важливо почати. Не чекай, поки чудова ідея звалиться тобі на голову. Дій помалу – але не стій на місці.
Тобі не потрібно розробляти самий складний план у світі. Тобі просто потрібно почати.
Вони йдуть до мети величезними кроками.
Після того, як ти зробиш маленький крок, саме час зробити великий. А ще краще – швидко набрати обертів і помчати c космічною швидкістю. Світ змінюється дуже швидко, і ти просто не можеш собі дозволити повільно реагувати на зміни.
Тому успішні лідери люблять діяти.
Візьми на розгляд будь-яку успішну компанію, і тебе вразить її швидкість. Вони летять вперед зі швидкістю блискавки, роздавлюють і винаходячи щось нове кожен день і випускаючи продукти в потрібний момент.
Цього не станеться, якщо ти йдеш до мети дитячими кроками – тобі потрібно стрибати, стрибати як можна далі.
Вони перетворюють м’яке «мені слід було б» жорстке «я повинен».
Коли ти думаєш про те, що тобі слід було б щось зробити, то запал втрачається ще до початку роботи. З іншого боку, коли ти говориш, що тобі «необхідно» зробити щось, то енергія навколо трансформується, і до тебе знову повертається ентузіазм.
Вираз «мені слід було б» робить роботу тягарем, в той час як фраза «я повинен» робить її пріоритетом.
М’яка постановка питання веде до зволікання, а жорстка – до дії.
Зміна «слід було б» на «мусиш» може здатися тобі непереконливим методом, але воно приносить величезні зміни у ставленні до роботи, підштовхуючи тебе до дії. Чому б не перевірити цю тактику на собі?
Вони знають, коли слухати розум, а коли – серце.
Багато говорять, що потрібно слухати серце, а не розум. Але часто рішення, що приймаються серцем, занадто емоційні і можуть потягти за собою важкі наслідки. Так що в кінці кінців можна пошкодувати про своїх імпульсивних рішень.
Не зациклюйся на серце чи розум – використовуй їх «в зв’язці». Утримуй баланс.
Великі лідери знають, коли потрібно співпереживати, а коли – проявити суворість. Коли втішати, а коли – злитися. В цьому і вся різниця.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!