Частный займ от частной организации кредит до 50 000 грн. без отказов Круглосуточно 24/7 Вся Украина 100% Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Введіть сумму:

Отримали кредит, ставте лайк!
Home / Гроші / Купівля боргів юридичних осіб

Купівля боргів юридичних осіб


			
	 	Покупка долгов юридических лиц

На сьогоднішній день позики користуються великою популярністю. Але іноді бувають ситуації, при яких позичальник не може віддати борг або ж не бажає це робити.

Дана ситуація має кілька виходів:

 • спробувати довести правоту за допомогою суду;

 • продати борг.

Останній варіант передбачає пошук охочих купити існуючу заборгованість. І як показує практика, цей спосіб виявляється більш ефективним. При необхідності оцінки та купівлі боргів, краще скористатися допомогою професійних адвокатів. Вони можуть допомогти інвесторам, які бажають придбати чужі борги.

Як тільки буде потрібно термінове повернення фінансових коштів і спливають терміни, пов’язані з виконанням зобов’язань, які є у виконавчому документі, слід вдатися до передачі кредиторських прав компанії, що виявила бажання придбати заборгованість.

Купівля заборгованості

Окремо слід звернути увагу на процес покупки заборгованості. Потрібно, щоб клієнт приніс судове рішення (яке ще називається виконавчим аркушів). Співробітники компанії оцінюють подану документацію, підказують, які потрібно буде поставити за умови подальшого викупу боргу (при оплаті готівкою, сума складе приблизно 10 відсотків від номіналу для фізособи, коли сама послуга, пов’язана зі стягуванням, що дорівнює 50 відсоткам).

Складається угода про борговому викуп (воно називається цесією). При отриманні доказів про те, що боржник працює, робиться погоджувальна розрахунок (за троє діб). Що стосується юросіб, там проводяться додаткові перевірочні процедури.

Сьогодні продаж боргу є поширеним явищем. Можна, звичайно, довго бігати по кабінетах і просити судових приставів попрацювати зі стягненням вашого боргу, але навряд чи це допоможе домогтися необхідного ефекту. До того ж не кожній людині захочеться витрачати власний час на такі процедури.

Коли на руках буде судове рішення, не слід розглядати в якості гарантії того, що виконавці відразу ж візьмуться за роботу і весь свій час присвятити вибивання ваших боргів. Мало, виявляється, виграти в суді і довести власну правоту. Можна вважати це лише половиною всієї роботи. Її виконання, насправді, не вимагає особливих зусиль і навіть часу не займе.

Офіційно потім приходить черга приставів, адже благополучні результати залежать тільки від них. Часто виходить так, що у пристава немає часу і необхідних повноважень. Справа залишається на одному місці, і отримання фінансових коштів виявляється нереальною справою.

Найкращий вихід із ситуації укладено у продажу існуючого боргу. Це цілком можливо, навіть якщо грошова сума є невеличкий. Це, дійсно, найбільш раціональний варіант для отримання законних грошових коштів. До того ж вони можуть бути отримані швидко і ефективно.

При вирішенні продажу власного боргу, необхідно взяти виконавчий документ, з яким потім заявитися до професійним адвокатам. Там вас оцінять існуючий борг і визначать, перспективним чи є таке стягнення. Обов’язковий облік та вивчення інформаційних даних про те, якими активами володіє боржник.

Завдяки виконаній оцінці професіонали швидко підбирають найкращі варіанти, пов’язані з оперативним грошовим поверненням. Необхідно коректно аналізувати і оцінювати існуючі борги організації – коли купується заборгованість у юрособи, все це робиться в обов’язковому порядку. При утрудненні продаж повернення боргу, дійсно, виявляється найбільш оптимальним способом.

Перш покупки заборгованості, проводиться ретельний аналіз заборгованості з боку фізичні особи або юридичні особи. Таким чином, оцінюється рівень ризику такого заходу. Потім визначаються умови боргової викупу, складається і підписується відповідний договір.

Разом з тим борги організації можуть бути повернуті за допомогою правової переуступки від кредитора згідно з судовим рішенням (воно ще називається виконавчим листом). Дана ситуація потребує проведення загальних ретельного аналізу, а також оформлення відповідного договору.

В сутності, придбання заборгованості є такою операцією, яка передбачає зміну одного кредитора та призначення іншого притому, що дотримуються певні договірні умови. Подібний порядок дій підтверджується домовленістю, має цивільно-правовий статус. В принципі, договір цесії передбачає і саму покупку боргу, та передачу прав на його подальше стягнення.

Коли ж бувають проблемні позичальники – як фізичні особи, так і юридичні особи – застосовується спрощений варіант грошового повернення. Цілком законно кредитор може вдатися до наступних дій:

 • Пред’явлення виконавчого листа.

 • Делегування прав на заборгованість.

При складанні договору цесії, до нього додається документація, яка може підтвердити якісь претензії по відношенню до боржника. Серед таких документів може бути сам договір, якась платіжна квитанція і так далі. Складання даного договору можливо в будь-який період вимоги боргу, а не тільки тоді, коли вже є певний судове рішення.

Точна сума, зазначена в складеному договорі цесії, залежить від того, наскільки давньої виявляється заборгованість, яке поточне фінансове становище боржника, а також можуть бути розглянуті ще інші обставини, які супроводжують боргу. Практика показує, що подібний договір виявляється вигідним обом сторонам: той, хто зайнятий продажем боргу, називається цедентом, а той, хто зайнятий його викупом, називається цесіонарієм.

Серед переваг, одержуваних цедентом, можна відзначити:

 • Швидке отримання грошових коштів.

 • Використання сум для реінвестування.

 • Зменшення витрат на борговий супровід.

 • Зменшення податкової виплати при викупі з нарахуванням відсотків і штрафів.

Якщо говорити про вигоди цесіонарія, то вони наступні:

 • Отримання доходу від справляється боргу (перевищення викупної суми).

 • Може отримати весь борг, якщо зуміє змусити боржника його виплатити.

 • Може придбати корпоративні права, виплативши їх мінімальну ціну

Сміливо звертайтеся до наших фахівців і зможете вийти із самої складної ситуації, коли необхідний оперативний боргова розрахунок, можливо, навіть наявне судове рішення, однак самого повернення боргових коштів немає.

 

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Замовити грошi >