Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Куди подавати скаргу на банк?

Куди подавати скаргу на банк?


			
	  	Куда подавать жалобу на банк?

Часто люди брали позику в банку скаржаться на банк (високі витрати і ставки за кредитом, очікування не збігається з реальністю і т. д.) один одному. На жаль, в більшості випадків вони мають рацію. Конституція України гарантує рівність громадян, але необхідно вміти відстоювати свої права. З цього випливає питання, куди необхідно подавати скаргу на банк.

Російським законодавством обумовлено, що договір по кредиту передбачає в собі домовленість двох рівних сторін з метою надання позики на умовах подальшого повернення (іншими словами не безоплатно) з терміном обумовленим спочатку, і т. д.

В даному випадку ми робимо наголос на термін «рівні сторони». Насправді це, зрозуміло, не так, адже (наприклад: вам не дозволять змінити хоча б один пункт кредитного договору).

І так куди ж насправді потрібно скаржитися на банк?

1) Центральний Банк Російської Федерації (Банк України)

Якщо ви вирішили написати скаргу на банк в ЦБ України, то ви спочатку повинні сформулювати конкретні порушення банківського законодавства. Для цього необхідні певні юридичні знання, тому що в рамках скарги повинні бути вказані конкретні нормативні акти і їх невиконання. Банк України виконує безпосередньо функції нагляду над державними і комерційними банківськими організаціями.

2) Федеральна Антимонопольна Служба (ФАС)

В дану службу відправляються всі скарги на банки з випадками, коли умови договору по кредиту були приховані (наприклад: дані реклами не збігаються з договором).

3) Росспоживнагляд

Ця установа займається захистом прав споживачів більше ніж будь-що інше. На сьогоднішній день Росспоживнагляд не дає існувати банківського свавілля. Але не варто зловживати і звертатися зі скаргами в дану установу з різних несуттєвим претензіями. В скарзі необхідно вказувати конкретне порушення в рамках російського законодавства про захист прав споживача стосовно яких конкретних осіб було порушення.

4) Прокуратура Російської Федерації (Регіональна, обласна, генеральна)

В прокуратуру відправляються скарги про банківських установах, які на ваш погляд порушили ваші цивільні права або вчинили дії, що суперечать нормам закону. У випадку, коли у вас відсутня можливість найняти кредитного юриста або відстояти свої права самостійно, Прокуратура України зобов’язана надати юридичний захист.

Підводячи підсумки статті можна сказати, що так само не виключені можливості звернення в засоби масової інформації або ж залучення органів поліції чи адміністративних ресурсів, якими володіють багато позичальників.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!