Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Поради / Куди подавати скаргу на банк?

Куди подавати скаргу на банк?


			
	  	Куда подавать жалобу на банк?

Часто люди брали позику в банку скаржаться на банк (високі витрати і ставки за кредитом, очікування не збігається з реальністю і т. д.) один одному. На жаль, в більшості випадків вони мають рацію. Конституція України гарантує рівність громадян, але необхідно вміти відстоювати свої права. З цього випливає питання, куди необхідно подавати скаргу на банк.

Російським законодавством обумовлено, що договір по кредиту передбачає в собі домовленість двох рівних сторін з метою надання позики на умовах подальшого повернення (іншими словами не безоплатно) з терміном обумовленим спочатку, і т. д.

В даному випадку ми робимо наголос на термін «рівні сторони». Насправді це, зрозуміло, не так, адже (наприклад: вам не дозволять змінити хоча б один пункт кредитного договору).

І так куди ж насправді потрібно скаржитися на банк?

1) Центральний Банк Російської Федерації (Банк України)

Якщо ви вирішили написати скаргу на банк в ЦБ України, то ви спочатку повинні сформулювати конкретні порушення банківського законодавства. Для цього необхідні певні юридичні знання, тому що в рамках скарги повинні бути вказані конкретні нормативні акти і їх невиконання. Банк України виконує безпосередньо функції нагляду над державними і комерційними банківськими організаціями.

2) Федеральна Антимонопольна Служба (ФАС)

В дану службу відправляються всі скарги на банки з випадками, коли умови договору по кредиту були приховані (наприклад: дані реклами не збігаються з договором).

3) Росспоживнагляд

Ця установа займається захистом прав споживачів більше ніж будь-що інше. На сьогоднішній день Росспоживнагляд не дає існувати банківського свавілля. Але не варто зловживати і звертатися зі скаргами в дану установу з різних несуттєвим претензіями. В скарзі необхідно вказувати конкретне порушення в рамках російського законодавства про захист прав споживача стосовно яких конкретних осіб було порушення.

4) Прокуратура Російської Федерації (Регіональна, обласна, генеральна)

В прокуратуру відправляються скарги про банківських установах, які на ваш погляд порушили ваші цивільні права або вчинили дії, що суперечать нормам закону. У випадку, коли у вас відсутня можливість найняти кредитного юриста або відстояти свої права самостійно, Прокуратура України зобов’язана надати юридичний захист.

Підводячи підсумки статті можна сказати, що так само не виключені можливості звернення в засоби масової інформації або ж залучення органів поліції чи адміністративних ресурсів, якими володіють багато позичальників.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.