Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10 000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Отримали кредит, ставте лайк!


Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів так кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Куди можна поскаржитися на банк

Куди можна поскаржитися на банк


			
	  	Куда можно пожаловаться на банк

Дуже часто конфліктні ситуації між банком і позичальником залишаються невирішеними або вирішуються на користь банку лише з тієї простої причини, що позичальник не знає, що може поскаржитися на дії банку або не знає, куди можна поскаржитися.
В першу чергу, звичайно ж, можна висловити свою думку про банк безпосередньо по гарячій лінії головного офісу банку або написати претензію в конкретний офіс банку, в якому оформлялася послуга.

Якщо ситуація вимагає більш серйозного підходу, то тут є кілька варіантів того, куди можна поскаржитися на банк. Їх ми і розглянемо.

Куди можна поскаржитися на банк. Росспоживнагляд.

Росспоживнагляд розглядає скарги, що надійшли на банк з таких питань, як порушення прав споживачів. Це можуть бути завищені процентні ставки, нав’язування страховки або інших додаткових послуг при оформленні основної послуги, а також спроби банків змінити умови договору, що є не вигідним для клієнта.

Куди можна поскаржитися на банк. Центральний банк України.

На офіційному сайті Центрального банку України можна залишити скаргу на неправомірні дії банку, заповнивши спеціальну Форму. Також можна надіслати скаргу поштовим відправленням, або зателефонувати на гарячу лінію. Всі контакти знайдете на сайті Центробанку. (посилання вище)

Куди можна поскаржитися на банк. ФАС

ФАС – Федеральна антимонопольна служба, яка займається безпосередньо порушенням саме у фінансовій сфері. Тому при порушенні Ваших прав, коли Ви були введені в оману банком, можна сміливо звертатися в ФАС з письмовою заявою.

Куди можна поскаржитися на банк. Прокуратура

Ще одна державна структура, куди можна звернутися зі скаргою на банк – прокуратура. Звертатися з скаргою на банк потрібно прокуратури того району, де знаходиться той офіс банку, у якому були укладені договірні відносини. Скаргу слід писати у вільній формі, можна надіслати поштою або, найкраще, принести в прокуратуру особисто. Секретар повинен зареєструвати заяву – скаргу і видати Вам копію з печаткою та вхідним номером заяви, а також із зазначенням дати і підписом.

 

Якщо стаття “Куди можна поскаржитися на банк” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

👉Далі💵 >