Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Криза – хороший час для оновлення!

Криза – хороший час для оновлення!

Кризис - хорошее время для обновлений!

Криза – хороший час для оновлення!

Ми вирішили обговорити основні переваги, які можемо отримати від поточного кризи для того, щоб можна було позитивніше дивитися в найближче майбутнє.

Переконувати, що все буде легко і просто, ми не будемо, але хоч трохи розвіяти песимізм перед свята варто.

Вклади в банках. Відчутні зміни для тих, у кого є кошти. Якщо до кризи максимальна ставка була 11-12%, то тепер у банків ставки доходять до 22% річних. Тримати гроші на грнлевих вкладах ставати все більш вигідно.

Назва Процентна ставка Короткі умови
Банк Югра – “Виконання бажань” 22% річних Сума від 10 000
Термін від 61 дні до 730 днів
% щомісяця, без капіталізації
Поповнюваний, з частковим зняттям
Банк Ренесанс Кредит – “Ренесанс Прибутковий” 21% річних Сума від 5 000
Термін від 31 дня до 731
% у кінці строку
Непополняемый, без часткового зняття
ГУТА-Банк – “ГУТА-Стратегія” 21% річних Сума від 10 000
Строк від 91 дня до 367 днів
% щомісяця, без капіталізації
Непополняемый, без часткового зняття
Банк Російський Стандарт – “Російська зима поповнюваний” 21% річних Сума від 30 000
Строк від 90 днів до 360 днів
% у кінці строку
З можливістю поповнення, без часткового зняття

Так само можете ознайомитися з пропозиціями інших банків на їх офіційних сайтах. До речі, Сбербанк так само нещодавно підняв ставку за вкладами на 3,5 пункту.

Старі кредити. Пощастило і тим, хто встиг взяти кредит в банку до підвищення ключової ставки ЦБ, адже прогнозована інфляція на найближчі роки буде високою і “з’їсть” частину відсотків банку, а ніхто підвищувати ставки на раніше видані кредити не буде. Це стосується всіх видів кредитування – готівка, іпотека і авто.

Індексація зарплат і пенсій. Про це ще в явному вигляді не говорило уряд, але підвищувати зарплати бюджетникам швидше за все, все ж доведеться. Звичайно ж стрибок цін не покриє підвищення цін в магазинах, але в будь-якому разі стане деякою підтримкою соціально важливого прошарку населення. Що ж стосується приватних організацій, то індексації зарплат швидше за все чекати не варто, але на ключових посадах не виключені. Наприклад, досвідченим “продажникам” в кризу вдасться проявити себе, адже робота буде йти набагато складніше і на тлі слабких фахівців будуть виглядати дуже вигідно, що безсумнівно повинно позначитися на зарплаті.

Падіння вартості нерухомості. Через підвищення ставок по іпотеці очікується, що “міхур” нерухомості буде здуватися. Відповідно, для тих хто не збирався користуватися іпотекою при купівлі/обміну нерухомості, вийде непогано заощадити! Звичайно, таких людей небагато, але сподіваємося серед наших читачів є такі щасливчики.

Більше вітчизняної продукції. На тлі кризи вітчизняні виробники повинні перейти на виробництва за рахунок власних потужностей, не спираючись на імпортні товари. Це стосується абсолютно всіх напрямків, адже закупівля товару за долар/євро стає все менш вигідним, відчутно впливаючи на кінцеву вартість для споживача. Отже, зважаючи на зниження платоспроможності населення необхідно прагнути максимально здешевити собівартість товару. Звичайно цей процес буде йти не один-два місяці, але адаптуватися до нових реалій доведеться.

У загальному і цілому ж, даний криза торкнулася чи торкнеться абсолютна більшість співгромадян. Ціни в магазинах помітно піднялися, подорожі за кордон стали доступні відчутно меншій кількості людей, кредити подорожчали. Але буде оптимістами – що не робиться, все на краще! На даний момент можна обійтися меншими втратами, ніж могло статися раніше. За словами аналітиків, криза протриває не більше 2 років, а за цей час цілком можна відчутно розвинути власні виробництва, поступово злазячи з “нафтової голки”, в тому числі попрацювати над якістю наших курортів, щоб грошовий обіг все більше залишався всередині нашої країни.

Не дивлячись ні на що, бажаємо нашим читачам фінансового зростання, міцного здоров’я, а так само простого людського щастя!

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!