Увага! Для отримання кредиту натисніть "отр имати кредит" та запоніть заявку на отримання грошей!

 

Home / Статті / Кредитування в платіжній системі WebMoney.

Кредитування в платіжній системі WebMoney.


			
	  	Кредитование в платежной системе WebMoney.

Майже всі користувачі інтернету в курсі про такий чудовий сервіс електронних гаманців, як вебмані. Сотні тисяч і навіть мільйони людей мають у ньому електронні гаманці. Однак така можливість, яка надається вебмані, як отримання кредитів в онлайн-просторі, відома порівняно мало. Розумний підхід дозволить отримати найбільшу користь, зажадавши незначна кількість сил і часу, якщо порівнювати не тільки з звичайним банківським кредитом, але навіть з більшістю інших служб віддаленого кредитування. Надаються вебмані позики дуже гарні для погашення комунальних платежів.

Починати слід з підтвердження особистості, тобто треба буде отримати персональний атестат. Регулярна активність по здійсненню платежів та інших транзакцій у своєму акаунті – друге умова. Часті переклади сприяють підвищенню бізнес-рівня, від якого і залежить стелю позички. Коли станете брати перший кредит, то його розмір визначається за датою реєстрації у системі як такій, періодом присутності в статусі персонального акаунту та кредитною історією.

Кредитувати вас буде не сервіс, а користувачі його, вебмані виступає арбітром, контролюючим повернення коштів з одного боку та незмінність ставки з іншого. З числа інших користувачів, що використовують додаткові функції, відберіть найкращого, на ваш погляд, кредитора.
Кроки будуть такі: оформляємо угоду, вводимо реквізити (гаманці і номери банківських карт), домовляємося про траншу розміром та строк повернення, власне отримуємо кошти. Природно, є можливість раннього гасіння.

Перші позики будуть малі (не більше п’ятдесяти доларів або еквівалент в іншій валюті) під ставку від піввідсотка і вище. Коли система упевниться, що ви повертаєте взяті суми справно, умови поступово пом’якшаться. Є, втім, і інший варіант – надати вебмані документ, що підтверджує наявність серйозного доходу і за допомогою його автоматично розблокувати обмеження відразу ж.

Спростити роботу допомагає використання кіпера (особливої програми, яка видасть вам ідентифікатор). Кіпер нагоді, до речі, в багатьох випадках, не тільки при одержанні кредиту. Врахуйте, що персональний атестат буде платним, потрібно відправити у систему завірені копії документів. Коли він буде у вас, переходьте на біржу кредитів з офіційного сайту вебмані і почніть їй користуватися.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Отримати кредит >