Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Кредитоманія – серйозне захворювання

Кредитоманія – серйозне захворювання


			
	  	Кредитомания – серьезное заболевание

Останнім часом кредитоманія займає одне місце на ряду з ігроманією. Це одна з форм психологічної залежності, яка може привести людину до трагедії. Людина, що потрапила в залежність, причому, не важливо, в яку саме, сам не бажає визнавати себе залежним, а захворювання тим часом прогресує з величезною швидкістю. А адже треба лікувати розігрів кредитоманію, як і грип, як тільки з’явилися перші ознаки. Фінансова неграмотність громадян неминуче веде їх до захворювання під назвою кредитоманія.
Деякі позичальники зводять рахунки з життям через неможливість виплутатися з боргових зобов’язань. Це можна порівняти з тяжко хворим, приреченим на смерть. Але як і у випадку з лікуванням самих запущених форм невиліковних захворювань, вихід можна знайти і тут. Будь-яке захворювання можна вилікувати, якщо хвора людина сама виявить бажання для отримання зцілення.

Найчастіше люди оформляють кредити під занадто високий відсоток, не замислюючись про те, чим це може обернутися для них та їхніх близьких. Прирікаючи себе добровільно на довічне ув’язнення в борг, вони не бояться наслідків і перспектива опинитися в глибокій борговій ямі їх зовсім не турбує. Причому, одним кредитом ніхто не заспокоюється. За першим завжди слідує другий, третій, і так до того, поки банки не перестають кредитувати людини. І тоді починається «ломка». Грошей потрібно все більше, а взяти вже ніде. Це і є залежність. Як наркоман, дозу постійно треба збільшувати, а ніхто вже не дає, тут і починаються страждання, депресії. Та ще й кредитори турбують, борги треба віддавати. А чим віддавати, якщо їх в десяток разів більше, ніж доходу.

Точно також, як у випадку з ігроманією – гравець постійно ризикує, програє, і всякий раз, бажаючи відігратися, знову починає гру, в підсумку, програючи в нуль, а вірніше, у великий борг. Теж саме з кредитоманом. Одного разу спокусившись придбати бажану річ на гроші, яких у принципі ще немає, але їх можна позичити, людина входить в раж і починає набувати все, чого душа забажає, за чужі гроші, які потім необхідно повертати в рази більше. Але в той момент про повернення ніхто і не думає. Думати починають лише тоді, коли настає час виплат.

І знаєте, що найстрашніше, адже потрапивши одного разу в боргову залежність і розрахувавшись з допомогою великого дива, не кожен може зупинитися і назавжди відмовитися від кредитів. Ні! Багато, зрадівши легкому виходу з ситуації, тут же знову біжать до банкірів. Невже і зараз не вірите, що це ніщо інше, як хвороба, кредитна залежність – психологічна залежність, що вимагає серйозного лікування. Рано чи пізно борги заганяють людину у такий кут, звідки вже ніяк не вибратися. Якщо в перший раз йому допомогли, то вдруге вже навряд чи стануть допомагати. І тоді проблема зазвичай непомітно переходить у депресію, яка в свою чергу може стати відчаєм, і підштовхнути боржника до суїциду. Кредитоманія це хвороба, причому хвороба серйозна, смертельно небезпечна!

Купівля речі в кредит, розплата кредитними картами доставляють кредитоманам невимовну радість, адже вони купують бажану річ, не відчуваючи відповідальності за майбутню розплату. Практично кожен кредитоман не має фінансової грамотності і не навчений орієнтуватись у фінансовому світі, більше того, такі люди схильні до впливу зовнішніх факторів, включаючи рекламу кредитних продуктів: «Хочеш? Бери! Рассчитаешь потім… колись». Така реклама вселяє людині неодмінний успіх, виграш від придбання, насправді все далеко не так. Але кредитоман над цим не замислюється…

Читайте далі Профілактика кредитоманії.

 

Якщо стаття “Кредитоманія – серйозне захворювання” виявилася для Вас корисною, поділіться будь ласка з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!