Увага! Для отримання кредиту натисніть "отр имати кредит" та запоніть заявку на отримання грошей!

 

Home / Кредит / Кредитний калькулятор

Кредитний калькулятор

Кредитний калькулятор – що це таке? Кожна розсудлива людина, що прийняла рішення оформити кредит, бажає в першу чергу, дізнатися, яку суму йому доведеться платити банку за кожний місяць і яка сума переплати за кредитом вийде в підсумку. Проте, зробити такі розрахунки самостійно не дуже просто, тому що схема розрахунку задоволена складна, адже відсоток за кредитом нараховується не на всю суму боргу за весь період виплат, а лише на суму основного боргу, як його називають банкіри, тіло кредиту, а ця сума з кожним місяцем зменшується. SpasFinans.ru
Один з варіантів з’ясувати, якими сумами доведеться оплачувати за кредитом, можна дізнатися безпосередньо в банку при оформленні заявки на готівковий кредит або кредитну карту, але якщо з вибором банку людина поки ще не визначився, і бажає самостійно провести розрахунки і зробити відповідні висновки, то тут і приходить на допомогу кредитний калькулятор.

Практично кожен банк має на своєму сайті кредитний калькулятор (це спеціальна програма розрахунків по кредитних виплатах), яким кожен бажаючий може провести необхідні розрахунки за кредитом і отримати відповіді на свої запитання онлайн.

Кредитний калькулятор дає можливість не просто дізнатися суму щомісячного платежу, але і подивитися весь графік виплат за кредитом, на підставі якого можна відстежити, на скільки зменшується кредит з кожним місяцем, яка сума переплати за кредитом вийде після повного погашення.

Кредитний калькулятор річ дуже корисна. Хто знає, може бути, побачивши наочно всі цифри і графіки, бажання оформити кредит пропаде природним чином, адже одна справа почути цифри від кредитного фахівця, і зовсім інша – побачити на власні очі на екрані монітора. Адже не дарма говорить народна мудрість: краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Отже, хочете взяти кредит, але ще залишаються сумніви? Скористайтеся послугами кредитного калькулятора онлайн і всі сумніви развеятся. Але перш ніж прийняти остаточне рішення, зважте свої фінансові можливості, подумайте, що буде, якщо обставини зміняться і Ви втратите можливість виплачувати по кредиту, передбачте всі можливі варіанти, і тільки тоді приймайте виважено остаточне рішення. А щоб було простіше вирішувати, познайомтеся на нашому сайті SpasFinans.ru з історіями боржників і прочитайте поради боржникам. Ну це так, на всяк випадок.)) Ви можете вже зараз скористатися нашим кредитним онлайн калькулятором, щоб зробити попередній розрахунок щомісячних виплат за кредитом.

Змінити цифри на необхідні і щомісячний платіж буде розрахований при друку

This calculator requires JavaScript!Please consider upgrading your browser or enabeling JavaScript

Сума кредиту

Ставка (%)

Термін (років)

Перший внесок

Ваш щомісячний платіж:

кредит онлайн

 

Якщо стаття “Кредитний калькулятор” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©. Копіювання забороняється.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Отримати кредит >