Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Кредитний борг

Кредитний борг


			
	  	Кредитный долг

Кредитний борг це… Поняття кредитного боргу дуже невизначено. Прийнято вважати, що кредитний борг – це заборгованість за кредитними зобов’язаннями, яка виникає з моменту припинення надходження виплат щомісячних платежів. Але чому саме так? Кредитний борг це, по суті, сама кредитне зобов’язання. Як тільки чоловік оформив кредит, він вже став боржником. Чому всі думають, що боржник – це той, хто не може платити за взятими на себе зобов’язаннями, а якщо він справно вносити платежі за графіком, але це необхідно буде робити в найближчі п’ять, десять, а то й двадцять років, то боржником його називати не можна.
Я не згодна. Кредитний борг, він і у Африці, кредитний борг, і якщо ти винен банку, значить ти – боржник. Не важливо зовсім, платиш ти регулярно, не дивлячись на те, що грошей ледь вистачає на хліб, не платиш взагалі і чекаєш суду, або платиш через раз, як вийде, в будь-якому випадку, маючи кредитний борг, ти сам є боржником.

Чомусь коли ми просимо грошей у борг, ми говоримо: взяв у борг у одного, але коли ми оформляємо кредит, говоримо: отримав кредит, чому-то тут назвати боргом кредит не виходить, не хочеться, язик не повертається. А знаєте, чому? Тому що кредитний борг найчастіше призводить до негативних наслідків, кредитний борг заводить людину в глухий кут, створює кабальні умови і взагалі вся процедура оформлення, отримання і гасіння кредиту вельми неприємна. А тому, щоб хоч якось згладити положення, люди перестали називати речі своїми іменами і придумали більш м’які визначення, щоб обдурити, в першу чергу, себе.

Взяв кредит, значить це надовго. А кому захочеться постійно пам’ятати, що у нього є боргові зобов’язання, тому ми м’яко називаємо: кредитні зобов’язання, як ніби це не одне і теж, але звучання більш приємне. Кому захочеться говорити: я боржник банку, ні ми краще скажемо: я позичальник, я клієнт банку. Ну так, звичайно, клієнт, позичальник, але в першу чергу – боржник, бо маєш кредитний борг, боргові зобов’язання перед цим самим банком.
Давайте звернемося до визначення слова борг. Борг — це зобов’язання, а також грошові кошти або інші активи, які кредитор передає позичальникові.
Отже, кредитний борг стає боргом не тоді, коли боржник перестає виплачувати банку черговий платіж, а коли тільки був підписаний кредитний договір. Давайте звикати все називати своїми іменами!

Якщо стаття “Кредитний борг” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Нальотового

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!