Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Кредитний борг

Кредитний борг

 
 Кредитный долг

Кредитний борг це… Поняття кредитного боргу дуже невизначено. Прийнято вважати, що кредитний борг – це заборгованість за кредитними зобов’язаннями, яка виникає з моменту припинення надходження виплат щомісячних платежів. Але чому саме так? Кредитний борг це, по суті, сама кредитне зобов’язання. Як тільки чоловік оформив кредит, він вже став боржником. Чому всі думають, що боржник – це той, хто не може платити за взятими на себе зобов’язаннями, а якщо він справно вносити платежі за графіком, але це необхідно буде робити в найближчі п’ять, десять, а то й двадцять років, то боржником його називати не можна.
Я не згодна. Кредитний борг, він і у Африці, кредитний борг, і якщо ти винен банку, значить ти – боржник. Не важливо зовсім, платиш ти регулярно, не дивлячись на те, що грошей ледь вистачає на хліб, не платиш взагалі і чекаєш суду, або платиш через раз, як вийде, в будь-якому випадку, маючи кредитний борг, ти сам є боржником.

Чомусь коли ми просимо грошей у борг, ми говоримо: взяв у борг у одного, але коли ми оформляємо кредит, говоримо: отримав кредит, чому-то тут назвати боргом кредит не виходить, не хочеться, язик не повертається. А знаєте, чому? Тому що кредитний борг найчастіше призводить до негативних наслідків, кредитний борг заводить людину в глухий кут, створює кабальні умови і взагалі вся процедура оформлення, отримання і гасіння кредиту вельми неприємна. А тому, щоб хоч якось згладити положення, люди перестали називати речі своїми іменами і придумали більш м’які визначення, щоб обдурити, в першу чергу, себе.

Взяв кредит, значить це надовго. А кому захочеться постійно пам’ятати, що у нього є боргові зобов’язання, тому ми м’яко називаємо: кредитні зобов’язання, як ніби це не одне і теж, але звучання більш приємне. Кому захочеться говорити: я боржник банку, ні ми краще скажемо: я позичальник, я клієнт банку. Ну так, звичайно, клієнт, позичальник, але в першу чергу – боржник, бо маєш кредитний борг, боргові зобов’язання перед цим самим банком.
Давайте звернемося до визначення слова борг. Борг — це зобов’язання, а також грошові кошти або інші активи, які кредитор передає позичальникові.
Отже, кредитний борг стає боргом не тоді, коли боржник перестає виплачувати банку черговий платіж, а коли тільки був підписаний кредитний договір. Давайте звикати все називати своїми іменами!

Якщо стаття “Кредитний борг” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Нальотового

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.