Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Кредитний борг у колекторів – про що можна домовитися?

Кредитний борг у колекторів – про що можна домовитися?


			
	  	Кредитный долг у коллекторов - о чём можно договориться?

Ні для кого вже не секрет, що багато позичальників при оформленні кредиту не можуть реально оцінити свої можливості по його поверненню, в результаті чого повертати кредитний борг не виходить. Інколи виникають обставини, які заважають виконати кредитні зобов’язання і позичальник стає кредитним боржником. Ситуації , що впливають на нестабільність фінансового стану можуть бути абсолютно різними: втрата роботи, погіршення фізичного стану людини, якісь сімейні проблеми, ну а хтось просто може забути про виплату кредиту на якийсь час, так, буває і таке! Проте, не дивлячись на те, що боржниками позичальники стають не з власної волі, банки в це вникати не збираються.
А тому, як тільки Ви пропустили черговий платіж, Вам відразу ж починають нараховуватися всілякі штрафи та пені, а якщо сплата чергового платежу і всіх нарахованих комісій за прострочення не надійде в наступному місяці, то штрафні санкції будуть тільки збільшуватися, і вже через кілька місяців сума боргу, як правило, стає просто не підйомною.

Повернути таку суму вже найчастіше буває просто неможливо, а повертати частинами не має сенсу, так як всі внесені кошти будуть насамперед списуватися на погашення штрафів, а на основний борг знову будуть нараховуватися чергові штрафи та інші платежі за невиконання зобов’язань. Багато боржників примудряються все таки виплатити свої борги, опинившись під впливом банківських співробітників. Хто бере нові кредити в інших банках, хто займає у рідних і друзів, а хтось і зовсім позбавляється навіть єдиного житла, лише б припинився тиск: дзвінки, візити, листи з погрозами і т. п. І все ж, загальна сума громадян перед банками постійно збільшується, боржників, які вже просто не в змозі платити борги, стає з кожним днем все більше і більше.
Отже, боржників стає все більше, чисельність проблемних кредитів збільшується, і банкам все частіше доводиться звертатися за допомогою колекторських агентств, яких, до речі, теж стає все більше. Банків, які працюють з боржниками самостійно і стягують борги шляхом звернення до суду, дуже мало, тому у колекторів роботи цілком вистачає. Багато банкірів вважають підтримку колекторських агентств більш ефективною і менш морочной. А от для самих боржників спілкування з колекторами не завжди приємно, а часом і зовсім не виноситься. Адже хоча колектори і діють не законно, багато боржників про це просто не знають, а тому вірять усьому, ніж колектори намагаються їх залякати і живуть у постійному страху.

 
Отже, якщо колектори заявили Вам, що Ваш борг був переданий їм, необхідно в цьому для початку переконатися. Поки Вам не нададуть копію офіційного договору передачі боргу, можете взагалі з колекторами не розмовляти. Якщо ж документ буде отримано і Ви переконаєтеся, що борг дійсно був переданий, і колектори дійсно мають право вимагати повернення боргу, то насамперед з’ясуйте, яку суму вони розраховують отримати. Найчастіше колектори до загальної суми кредитного боргу додають ще й суму своїх витрат по стягненню. Цю суму можна легко оспорити. І найчастіше, колектори погоджуються цю суму списати. Крім того, можна домовитися з колекторами про списання суми штрафів та пені. Ці суми вони теж найчастіше списують, але для цього спочатку необхідно дати зрозуміти представникові колекторського агентства, що платити всю суму Ви просто не будете, а у Вас грошей ледь вистачає на прожиття.
У роботі з боржниками колектори, як правило, воліють індивідуальний підхід до кожного і від того, як веде себе боржник, складається певний план роботи з ним. Якщо спочатку Ви покажете, що домовитися з Вами не вдасться, а потім запропонуйте внести певну суму одноразовим платежем (зазвичай досить 20-50% т загальної суми заборгованості)в обмін на закриття всієї суми боргу, колектори будуть змушені погодитися, адже їм проблемні борги дістаються за сущі копійки. Якщо ж вони будуть бачити страх боржника, то будуть намагатися навпаки, ще сильніше тиснути, щоб вичавити з нього по самому максимум, та ще й з великим наваром.
Ну що ж, домовитися з колекторами можна, але важливо поставити себе правильно з самого початку спілкування з ними, і тоді, хто знає, може бути, Вам вдасться скоротити суму боргу в рази і позбутися проблемного кредиту, заплативши лише певний відсоток. Але! Перш ніж заплатити колекторам гроші, уважно ще раз прочитайте всі пункти договору передачі боргу і уважно вивчіть договір, який необхідно буде укласти з колекторами про погашення і закриття боргу. Тільки якщо Ви впевнені, що все законно складено, можете сміливо підписати договір і сплатити суму, яку самі готові були сплатити. Не забувайте також взяти квитанцію про оплату і найкраще взяти з собою пару свідків, коли будете підписувати договір і вносити гроші.

 

Якщо стаття “Кредитний борг у колекторів – про що можна домовитися?” Вам допомогла, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!