Home / Картки / Кредитні картки банку Тінькофф. Кредитні Системи ТКС

Кредитні картки банку Тінькофф. Кредитні Системи ТКС

Банк ТКС є яскравим представником сучасного розвитку технологій ведення банківського бізнесу. Головне достоїнство даного банку в тому, що він надає банківські послуги дистанційно.

Відсутність мережі продажів

Відсутність мережі продажів дозволяє надавати послуги скрізь, де тільки є можливість. Немає необхідності в наявності офісів і відділень, так як пошук потенційних клієнтів ведеться через Інтернет або фірми-партнери, а спілкування здійснюється за телефоном або безпосередньо агентом, запрошеним на будинок до позичальника. Нескладна і чітко відпрацьована процедура отримання кредитних карт Тінькофф робить їх доступними для широких верств населення.

Як в Тінькофф взяти кредитну картку онлайн

Взяти онлайн в Тінькофф картку кредитну процес швидкий і простий. Зручна форма прийому заявок, чіткий процес їх обробки, активна рекламна компанія зробила дані кредитні картки популярними і затребуваними. Поряд зі стандартними пропозиціями MasterCard Standard банк ТКС пропонує позичальникам платинум-карти і золоті MasterCard. Це є однією з відмінних особливостей банку, так як власники таких карт мають ряд переваг. Платіжна система надає їм знижки в різних магазинах, кафе і ресторанах в Україні, і за кордоном. Вони мають можливість відвідувати культурні заходи, модні покази та інші цікаві події, а аеропорти та авіакомпанії, готелі і готелі пропонують спеціальні вигідні умови.

Якщо ви вирішили картку кредитну в Тінькофф оформити, треба просто на офіційному сайті банку ТКС заповнити анкету встановленої форми. Після цього, як правило, протягом дня менеджери банку передзвонюють вам і, отримавши потрібну інформацію, заповнюють розширену анкету. У деяких випадках ТКС може вислати кредитну карту звичайним поштовим листом.

Можливості картки Тінькофф

Отримавши кредитну карту, вам необхідно передзвонити в банк для її активування і розрахунку можливого кредитного ліміту. За підсумками розгляду заповненої по телефону анкети протягом п’яти днів менеджер банку дзвонить позичальникові і повідомляє про прийняте банком вирішенні за розміром встановленого ліміту кредитної карти. Якщо позичальника влаштовують сума та умови отримання кредиту, йому поштою надсилається кредитна карта. При проживанні позичальника в Київі, він може забрати кредитну карту самостійно в офісі банку Тінькофф. У разі отримання карти раніше, її просто активують і встановлюють ліміт.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.