👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Кредитна картка

Кредитна картка

Кредитна картка призначена для здійснення її держателем операцій, розрахунки за якими здійснюються за рахунок коштів, наданих кредитною організацією-емітентом клієнту в межах встановленого ліміту згідно з умовами кредитного договору. Банк встановлює ліміт виходячи з платоспроможності клієнта. На залишок коштів на рахунку також нараховуються відсотки, але вони, як правило, на порядок нижче комісії при овердрафті.

Кредитні карти — один з найперспективніших кредитних продуктів для фізичних осіб, які поступово замінює споживчі кредити і кредити на невідкладні потреби. У зв’язку з частим комбінуванням двох банківських продуктів (карта і кредит), важко правильно оцінити до якого напрямку діяльності більше відноситься кредитна карта — кредитування або операції з платіжними картками. Головною перевагою кредитних карт перед кредитами є можливість використання кредиту, не звітуючи перед банком про його цільове використання, і можливість постійного поновлення кредитної лінії після погашення.

Читайте докладніше про те, що вигідніше, кредит готівкою або кредитна карта. Зазвичай кредитні картки, припускають довгі кредитні лінії, які виплачуються рівними частинами, а по мірі її погашення кредитна лінія поновлюється. Відмінність цих карток від карти з дозволеним овердрафтом є відсутність позитивного залишку на картці. Кредитна карта може припускати наявність виданого клієнту кредиту або його відсутність. Навіть якщо клієнт вніс суму більше, ніж сума заборгованості, то вона обліковується на окремому рахунку і використовується тільки на погашення кредиту після його виникнення. Причому кредит гаситься в певне число, обумовлений договором, а не відразу після виникнення. Ця особливість у деяких випадках є не зовсім вигідною клієнту, але вона часто компенсується наявністю пільгового (грейс) періоду.

Історично перші платіжні картки Diners Club були кредитними і припускали можливість розплачуватися в кредит в ресторанах, який клієнт оплачував після закінчення розрахункового періоду. У України еволюція карт пішла протилежним шляхом. Основним видом карт, емітованих російськими банками до недавнього часу, були дебетові, і припускали можливість розплачуватися тільки в межах коштів, внесених клієнтами на рахунок. Основний обсяг емісії припадав і доводиться в даний час на карти, емітовані в межах зарплатних проектів, коли карта виступає в якості інструменту для виплати заробітної плати співробітникам організацій корпоративних клієнтів банку. Роздрібні картки карткових портфелях основної маси банків складають значно меншу частину, хоча вони не менш цікаві банкам за рахунок їх більшої орієнтованості на використання в торгово-сервісних підприємствах. Розвиток конкуренції на картковому ринку і ринку споживчого кредитування призвело до появи кредитних карток, використання яких передбачає використання позикових банківських коштів, а не заощаджень клієнта.

Емісія кредитних карт дозволяє банкам вийти на новий рівень розвитку, при невеликих рівнях операційних витрат залучаючи нові клієнтські групи:

видавши один раз карту, банку немає необхідності мати розгалужену мережу класичних установ, так як отримання кредиту клієнтом припускає використання її у торговельно-сервісному підприємстві або отримання готівки в банкоматі;
поповнення картки і, відповідно, погашення кредиту також може відбуватися через банкомати або інші термінали самообслуговування, обладнані модулем прийому готівкових грошових коштів, а також безготівковим перерахуванням на банківський рахунок;
обробка карткових операцій більш автоматизована, ніж класичні кредити, що також полегшує для банку проведення цих операцій, здешевлюючи собівартість операцій.

«Картковим» банку немає необхідності будувати мережу відділень і філій, що значно здешевлює обслуговування клієнтів, і дозволяє залучити ті клієнтські групи, які раніше неможливо було обслуговувати через їх віддаленості. Але на цьому шляху існує небезпека невірно відібрати клієнтський сегмент, до якого банк формулює пропозицію. Один з банків Великобританії за рекомендацією маркетологів вирішив розширити географію своєї присутності всередині країни. З цією метою була проведена поштова розсилка пропозицій банку револьверних кредитних карт в ті регіони, де банк не був представлений своїми відділеннями. Результати цього ходу виявилися наступними: банку вдалося залучити дуже малий відсоток нових клієнтів (значно менший, ніж при звичайних розсилках), і до того ж після видачі цим клієнтам револьверних кредитів відсоток прострочених боргів для них значно перевищив нормальний поріг ризиків. Для розгляду в цій ситуації був запрошений сторонній консультант, який розібрався в прорахунках банку.

Виявилося, що бренд банку був зовсім незнайомий потенційним клієнтам в тому регіоні, куди були відправлені пропозиції по пошті, і стандартні позичальники побоялися користуватися послугами незнайомій фінансової організації. Скористатися її послугами зважилися тільки найбільш ризиковий клієнтський сегмент, яким місцеві банки надають кредити на жорстких умовах або не надають зовсім. Можливо, перед здійсненням розсилки банку необхідно провести іміджеву рекламну компанію в регіоні, тоді результати роботи були б інші. Таким чином, економія на мережі установ не означає економію на рекламному бюджеті, роздрібний картковий банк ніколи не приверне достатньо клієнтів, якщо про нього не знають потенційні позичальники.

Необхідно відзначити, що карткові кредити — більш прибутковий продукт порівняно з класичними кредитами, за рахунок всіляких додаткових операційних комісій, що виникають в процесі обслуговування картки (плата за річне обслуговування, видачу готівки, надання виписок і копій чеків тощо). Ці комісії непомітні і не дратують клієнтів, тим більше є вибір (наприклад, не знімати готівку, а оплатити покупку картою, але при достатньому обсязі емісії становлять досить значну статтю доходів банку).

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >