Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Кредити під заставу – переваги і недоліки

Кредити під заставу – переваги і недоліки

Кредиты под залог – преимущества и недостатки

Споживчі кредити бувають двох видів: незабезпечені й забезпечені. Незабезпечений кредит є ризикованим для кредиторів і залежить виключно від надії, що позичальники виплачуватимуть свої кредиту. Тому дуже часті звернення банків до суду, з вимогою погасити заборгованість. Як правило, для цих кредитів дуже хороші кредитні рейтинги, щоб зробити цей сценарій менш імовірним. Кредит під заставу відрізняється тим, що він забезпечений шляхом надання кредитору права на деякі види майна (застава), так що кредитор може скористатися ним, якщо позичальник припиняє згуртовувати своєчасні платежі.

Види забезпечення

виды обеспечения

Є багато різних видів забезпечення, які можуть бути використані для кредиту готівкою під заставу. Вони можуть включати кредити під заставу майна, а саме квартири або будинку, транспортних засобів або землі. Позики під заставу нерухомості, прийнято називати іпотекою. Інші види застави можуть бути прийнятними у створенні забезпеченого кредиту і можуть включати в себе такі речі, як особисті ощадні рахунки, акції або облігації, коштовності і предмети розкоші. Зазвичай вартість застави перевищує розмір кредиту.

Кредитори часто воліють кредити під заставу, оскільки вони мають вбудований захист від ризиків, а банки більш імовірно, схвалять позику під заставу, ніж незабезпечений. Деякі кредитори можуть вимагати заставу, особливо якщо у позичальника поганий кредитний рейтинг. Однак не всі забезпечені споживчі кредити повністю забезпечені заставою, тому що вартість майна, як земля, квартира, транспортні засоби, акції і облігації, і навіть предметів розкоші може коливатися, і може бути нижче вартості кредиту.

Переваги заставних кредитів

Для позичальників також існує ряд переваг з цією формою кредиту. Процентні ставки за заставними кредитами можуть бути нижче, у зв’язку з зменшенням ризиків для кредиторів. Особливо, коли береться кредит готівкою під заставу нерухомості, рівень процентної ставки може бути дуже конкурентоспроможним і одним з кращих.

Ломбардний кредит

ломбард

Але навіть із заставою, дуже погана кредитна історія не гарантує позитивне рішення у забезпеченому кредиті. Люди з низьким кредитним рейтингом можуть претендувати на ці кредити, але щоб отримати їх, вони будуть платити високі процентні ставки. Ще один вид короткострокового кредиту готівкою під заставу доступний через ломбарди. Люди можуть продати власність за гроші і мають певний період часу, щоб викупити майно за вищою ставкою. Збори, як правило, дуже високі, але гроші, спочатку отримані в борг порівнянні з вартістю товару.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.