Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Кредит / Кредити для малого бізнесу

Кредити для малого бізнесу

Кредитування малого бізнесу передбачає наявність деяких вимог, без виконання яких, отримати кредит для малого бізнесу буде неможливо.

Кредитування великих організацій відрізняється від кредитування малого бізнесу. Це пов’язано з тим, що велика організація має можливість надати на вимогу всю необхідну інформацію і підтвердити свою платоспроможність. Кредитування малого бізнесу передбачає наявність деяких вимог, без виконання яких, отримати кредит для малого бізнесу буде неможливо.

Кроки кредитування малого бізнесу

В першу чергу це наявність позитивної кредитної історії у позичальника або повна її відсутність (у тому випадку, якщо позичальник раніше ніколи не звертався в банк для отримання кредиту), але в такому випадку доведеться надати всю необхідну документацію. Чимало важливим є підтвердження постійного і стабільно доходу у фірми, а також її надійність і наявність заставного забезпечення. Це обов’язкова умова для оформлення кредиту для малого бізнесу.

У деяких випадках банк має право вимагати наявність поручителів (обов’язково мають свій бізнес) і запросити всю бухгалтерську, податкову документацію і звітність підприємства.

По друге це отримання кредиту для малого бізнесу вважається можливим, коли фірма веде свою діяльність більше шести місяців з моменту реєстрації. Знайдуться і такі банки, які готові надати кредит без здійснення господарської діяльності протягом півроку, але при цьому сума виплати платежів і відсотків може просто зашкалювати всі розумні межі.

Це пов’язано з тим, що банки не бажають ризикувати і або підвищують відсоток по платежах або віддають перевагу найбільш стабільним підприємствам. Напевно багато хто вже чули про проект Стартап – це кредитування малого бізнесу на початковому рівні. Але такі проекти тільки починають набирати обертів в України, але вже отримали свою популярність. До відома, не всі банки зможуть надати Стартап для своїх клієнтів.

Якщо ж кредит для малого бізнесу оформляється для підприємств, що здійснюють свою діяльність понад три роки, то кредитна програма буде набагато лояльніше і за зниженою процентною ставкою кредиту.

Вплив кредитної історії на кредитування малого бізнесу

Якщо позичальник надав у банк повний пакет документів і має позитивну кредитну історію, то він має право розраховувати на пільгові умови кредитування, а також розробку індивідуального графіка платежів саме для даного позичальника. Але для цього банку буде потрібно перевірка всієї господарської діяльності фірми, і дати оцінку її надійності та платоспроможності.

Тільки після цього, банк приймає рішення про те, чи може позичальник отримати кредит для малого бізнесу або ж він отримає відмову.

В даний час кредити онлайн отримують все більшу популярність, так як заповнення заявки в інтернеті займає небагато часу, не потрібно кілька разів відвідувати банк і стояти в черзі. І це можливість визначити коло тих банків, які готові прийняти документи для розгляду.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.