Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Кредити без застави: переваги та недоліки

Кредити без застави: переваги та недоліки

Кредиты без залога: преимущества и недостатки

Схвалення кредиту ніколи не гарантовано і рідко можна на це повністю покладатися. Не надаючи ніякого майна в заставу, шанси на затвердження не менш ймовірні, але навіть тоді, коли справа доходить до оформлення незабезпечених кредитів, завжди є шанс на успіх.

У деяких випадках, позичальників з поганою кредитною історією навіть не намагаються подати заявку на кредит без застави, тому що вони переконані, що відмова є єдиним результатом. Але варто відзначити, що затвердження кредиту в таких випадках не є незвичайним результатом.

Тим не менш, є певні критерії і компроміси. Так що, як і будь-який інший кредит, тут є свої переваги і недоліки. Тому необхідно знати в яких випадках ці кредити будуть корисні для заявників.

Переваги кредитів без застави

преимущества кредитов без залога

Найбільшою перевагою для отримання незабезпеченого споживчого кредиту є легкість в отриманні його схвалення. Це може здатися дивним, але, як правило, вони дуже структуровані, щоб дозволити високі темпи затвердження.

У багатьох випадках не проводиться ретельна кредитна перевірка і це зберігає значний час, коли терміново потрібні гроші. Коли ігнорується кредитна історія позичальника, твердження може бути надана протягом декількох хвилин (навіть секунд) і гроші можна отримати лише за 2 години.

Нарешті, кредити готівкою без застави це доступне рішення для позичальників з поганою кредитною історією вони мають фіксовані процентні ставки. Це значно підвищує доступність кредитів в довгостроковій перспективі.

Недоліки кредитів без застави

недостатки кредитов без залога

Звичайно, серед основних недоліків незабезпечених кредитів є наявність дуже високих процентних ставок, ніж зазвичай. Це і зрозуміло, так як відсутність застави означає, що кредитор ризикують втратити свої гроші. Власне висока процентна ставка, спрямована на зменшення можливих втрат з боку банку.

Крім того, розмір кредиту, як правило, досить низький, його допустимий межа обмежений для забезпечення найменших втрат. У більшості випадках розмір кредиту варіюються від 500 до 50 000 гривень, а кредити в розмірі до 100 000 гривень можливі у певних випадках. При наданні таких кредитів банк приймає всі ризики.

Отримання затвердження за кредитами без застави

Звичайно, отримати схвалення з низьким кредитним рейтингом буде не дуже легко. Але, як і у всіх кредитах, якщо позичальник відповідає всім необхідним критеріям то, швидше за все йому видадуть кредит. Для цього достатньо мати стабільний щомісячний дохід, оскільки вона є одним з важливих факторів.

Для отримання більш великого кредиту необхідно описати мету кредиту, включаючи детальну інформацію, на що будуть витрачені гроші. Наприклад, заявивши, що фінансові засоби потрібні для консолідації боргу, це може бути дуже корисно, так як кредитор впевнений, що мета кредиту конструктивна, а не легковажна.

Тим не менш, все це зводиться до надійності позичальника, і за умови, що всі щомісячні виплати будуть гуртуватися вчасно, отримати кредит без застави є реальною можливістю.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.