Home / Кредит / Кредит за 30 хвилин: умови

Кредит за 30 хвилин: умови

Кредит за 30 минут: условия

Кредит за 30 хвилин: умови

Послуга швидкого кредитування пропонується банками тим позичальникам, для яких важлива оперативність отримання коштів. Більш того, від потенційного позичальника при оформленні кредиту за 30 хвилин буде потрібно подання мінімальної кількості інформації і документів. Все це досить привабливі умови. Які ж реалії кредитування за 30 хвилин і скільки вам це буде коштувати?

Переваги швидкого кредитування

Основна перевага – оформлення кредиту, як кажуть, не відходячи від каси. Мається на увазі прийняття рішення про видачу або не видачу кредиту. Для швидкої оцінки вашої благонадійності застосовується спрощена система оцінки потенційних позичальників під назвою скоринг, спеціальна комп’ютерна програма. Сама ж процедура оформлення швидкого кредиту, безумовно, триватиме трохи довше, але часто не більше 1-2 годин.

Оперативність у видачі доповнюється також простотою процедури оформлення. Від позичальника потрібно мінімум документів, зазвичай два: паспорт і додатковий документ. Банки готові видавати також нецільові споживчі кредити за 30 хвилин найчастіше тільки людям з хорошою кредитною історією, але є й такі, кому кредитна історія неважлива, але велику суму понад 200-250 тис. грнелй отримати швидко не вийде.

Мінуси кредитів за 30 хвилин

Варто відзначити, що швидкі кредитні продукти – найдорожчі. Будьте впевнені, банк завжди намагається перестрахуватися і мінімізувати ризики неповернення. Тому заявлена процентна ставка може доповнюватися іншими додатковими платежами. Це може бути обов’язкова процедура страхування життя і здоров’я позичальника, або комісія за певні послуги.

Швидкі кредити видаються тільки в грнлях, а суми, які банки готові зайняти, досить невеликі. Терміни погашення – від півроку до п’яти років.

Як оформити кредит за 30 хвилин

Якщо це швидкий цільовий споживчий кредит, він оформляється безпосередньо в магазині або торговій точці. Такі швидкі кредити найдорожчі, адже ви не можете вибирати умови, оскільки найчастіше в даній торговій точці працює представник одного банку.

Якщо ви хочете швидкий нецільовий кредит, то наша проста онлайн-заявка на кредит готівкою – найкраще рішення! Через 30 хвилин у вас буде рішення відразу декількох банків, серед яких зможете вибрати найбільш вигідну пропозицію.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно