Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

Кредит под залог недвижимости

Кредит під заставу нерухомості

Коли заходить мова про кредити, пов’язаних з житлом, всі відразу згадують іпотеку. Але це не єдиний можливий варіант, адже є ще кредит під заставу нерухомості. У цьому випадку гарантією виплати кредиту є різного роду житло.

Сьогодні кредит під нерухомість досить популярний, адже він дозволяє отримувати серйозні суми і витрачати їх на свій розсуд. При цьому найбільшим попитом зараз користується ломбардний варіант кредитування.

Різниця є: при звичайному кредитуванні із заставою у вигляді будинку, квартири або офісу отримані від банку кошти можна витратити на заздалегідь визначені потреби. При цьому по відношенню до позичальника висувають ряд стандартних вимог: у нього повинна бути гарна кредитна історія, надійний поручитель, стабільний офіційний дохід, ліквідне майно. При цьому його заявку розглядають 2-3 тижні.

Ломбардне кредитування під нерухомість передбачає тільки одне-єдине умова — у позичальника повинен бути застава. Якщо в якості гарантії виплат виступає квартира, будинок або офіс, мають чітко визначену ринкову вартість, банк в загальному випадку видає 40-60% від вартості цього об’єкта. І в цьому випадку кредитну організацію не цікавить фінансовий стан позичальника, його поручителі або історія. І рішення по такому кредиту виноситься оперативно — протягом 2-3 днів.

Зверніть увагу, такі кредити видають як ломбарди, так і звичайні банки: сьогодні останні пропонують безліч програм, в яких заставою виступає нерухомість. Більш того, для кредиту можна звернутися і до приватного інвестора — фізичній особі, яка від свого імені надасть позику. І характер оформлення такого кредиту може бути будь-яким, починаючи від підписання іпотечного договору і закінчуючи операцією купівлі-продажу.

Найчастіше ломбардне кредитування використовується тоді, коли потрібно придбати квартиру або коли немає потрібної кількості оборотних коштів. В обох ситуаціях такий кредит забезпечує термінову фінансову підживлення і допомагає розплатитися за поточними борговими зобов’язаннями з розрахунком на майбутні доходи.

У ломбардного кредитування наступні переваги:

  • цільове призначення відсутня;
  • гроші можна отримати порівняно швидко;
  • банку не потрібна кредитна історія, поручителі, документи про доходи.

Але пам’ятайте, найважливіше заставу. Якщо потрібно отримати кредит під нерухомість, просто необхідно довести, що закладений будинок, офіс або квартира належить саме вам. Якщо ж у цього об’єкта є інші співвласники, вони повинні бути згодні з тим, що їх майно виступає в якості застави. Тому вкрай важливо подбати про оформлення всіх потрібних паперів.

Щоб отримати кредит під нерухомість, необхідно надати наступні документи:

  • Копії паспорта та ідентифікаційного коду, як свої, так і кожного із співвласників об’єкта.
  • Копії свідоцтва про шлюб, а також ідентифікаційного коду та паспорту дружини (чоловіка).
  • Документи, що визначають право власності на об’єкт застави.
  • Завірена нотаріусом угода подружжя (чоловіка) на передачу нерухомості в якості гарантії виплати кредиту.
  • Технічний паспорт на заставне майно.
  • Довідки з БТІ і Жеку.

Якщо всі ці документи будуть зразу ж надані, з швидким отриманням кредиту не виникне жодних проблем.

Але і в цьому випадку позичальник повинен пам’ятати про низку нюансів. Так, банки завжди налаштовані оцінити заставне майно якомога дорожче, щоб збільшити ті комісійні, які вони отримають. Також вони, іноді навіть занадто нав’язливо, пропонують позичальникам застрахувати свою нерухомість саме у них. Важливо приймати ці моменти під увагу при оформленні кредиту та не йти на поводу у банку тоді, коли це не дає вам вигоди.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!