Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Кредит / Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

Кредит под залог недвижимости

Кредит під заставу нерухомості

Коли заходить мова про кредити, пов’язаних з житлом, всі відразу згадують іпотеку. Але це не єдиний можливий варіант, адже є ще кредит під заставу нерухомості. У цьому випадку гарантією виплати кредиту є різного роду житло.

Сьогодні кредит під нерухомість досить популярний, адже він дозволяє отримувати серйозні суми і витрачати їх на свій розсуд. При цьому найбільшим попитом зараз користується ломбардний варіант кредитування.

Різниця є: при звичайному кредитуванні із заставою у вигляді будинку, квартири або офісу отримані від банку кошти можна витратити на заздалегідь визначені потреби. При цьому по відношенню до позичальника висувають ряд стандартних вимог: у нього повинна бути гарна кредитна історія, надійний поручитель, стабільний офіційний дохід, ліквідне майно. При цьому його заявку розглядають 2-3 тижні.

Ломбардне кредитування під нерухомість передбачає тільки одне-єдине умова — у позичальника повинен бути застава. Якщо в якості гарантії виплат виступає квартира, будинок або офіс, мають чітко визначену ринкову вартість, банк в загальному випадку видає 40-60% від вартості цього об’єкта. І в цьому випадку кредитну організацію не цікавить фінансовий стан позичальника, його поручителі або історія. І рішення по такому кредиту виноситься оперативно — протягом 2-3 днів.

Зверніть увагу, такі кредити видають як ломбарди, так і звичайні банки: сьогодні останні пропонують безліч програм, в яких заставою виступає нерухомість. Більш того, для кредиту можна звернутися і до приватного інвестора — фізичній особі, яка від свого імені надасть позику. І характер оформлення такого кредиту може бути будь-яким, починаючи від підписання іпотечного договору і закінчуючи операцією купівлі-продажу.

Найчастіше ломбардне кредитування використовується тоді, коли потрібно придбати квартиру або коли немає потрібної кількості оборотних коштів. В обох ситуаціях такий кредит забезпечує термінову фінансову підживлення і допомагає розплатитися за поточними борговими зобов’язаннями з розрахунком на майбутні доходи.

У ломбардного кредитування наступні переваги:

  • цільове призначення відсутня;
  • гроші можна отримати порівняно швидко;
  • банку не потрібна кредитна історія, поручителі, документи про доходи.

Але пам’ятайте, найважливіше заставу. Якщо потрібно отримати кредит під нерухомість, просто необхідно довести, що закладений будинок, офіс або квартира належить саме вам. Якщо ж у цього об’єкта є інші співвласники, вони повинні бути згодні з тим, що їх майно виступає в якості застави. Тому вкрай важливо подбати про оформлення всіх потрібних паперів.

Щоб отримати кредит під нерухомість, необхідно надати наступні документи:

  • Копії паспорта та ідентифікаційного коду, як свої, так і кожного із співвласників об’єкта.
  • Копії свідоцтва про шлюб, а також ідентифікаційного коду та паспорту дружини (чоловіка).
  • Документи, що визначають право власності на об’єкт застави.
  • Завірена нотаріусом угода подружжя (чоловіка) на передачу нерухомості в якості гарантії виплати кредиту.
  • Технічний паспорт на заставне майно.
  • Довідки з БТІ і Жеку.

Якщо всі ці документи будуть зразу ж надані, з швидким отриманням кредиту не виникне жодних проблем.

Але і в цьому випадку позичальник повинен пам’ятати про низку нюансів. Так, банки завжди налаштовані оцінити заставне майно якомога дорожче, щоб збільшити ті комісійні, які вони отримають. Також вони, іноді навіть занадто нав’язливо, пропонують позичальникам застрахувати свою нерухомість саме у них. Важливо приймати ці моменти під увагу при оформленні кредиту та не йти на поводу у банку тоді, коли це не дає вам вигоди.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.