Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Кредит / Кредит під кредит — що це?

Кредит під кредит — що це?

Кредит под кредит — что это?

Кредит під кредит — що це?

Це цікава програма «Кредит на Кредити», розроблена РосЕвроБанком спеціально для тих, хто вміє оперувати своїми грошима і бажає знизити фінансові навантаження при позиках. Кредит під кредит (рефінансування) — це сума, що видається клієнту, щоб він покрив свої борги (як валютні, так і гривневі) перед іншими банками.

Надається в грнлях, цей кредит дозволяє погасити зобов’язання за звичайними і дебетовим (з овердрафтом) карток, а також за споживчими кредитами. Його максимальна сума — 1,5 млн грнлів, і вона може видаватися на термін до 5 років.

Рефінансування стає актуальним через 3 місяці після подачі заявки на кредит, час виплат по якому вже минув. При цьому потрібно, щоб даний кредит був наданий не менше ніж 9 місяців тому. В такому випадку процентні ставки 17% (в грнлях) річних, а в ситуації без забезпечення — 18%.

Якщо у позичальника позитивна історія виплат, і він бере рефінансує кредит на термін понад 2 роки, у нього трохи більш пільгові умови. Його процентні ставки складають 16% річних із забезпеченням та 17% — без нього. При цьому заявку на кредит з рефінансуванням розглядають протягом 1-2 днів.

Кредит під кредит — це пропозиція, створене спеціально для мотивації відповідальних фізичних осіб. Раніше людям доводилося брати споживчі кредити, у яких були досить високі відсоткові ставки, і при цьому суворо дотримуватися терміни виплат. Тепер же, щоб заохотити людину, сумлінно виконує свої боргові зобов’язання, йому пропонують кредит з більш вигідними умовами. І всі банки борються саме за таких відповідальних клієнтів. В результаті сьогодні, користуючись цією програмою, людина може погашати борги відразу в декількох кредитних організаціях.

Але і в цьому випадку є питання, що заслуговують більш детального і ретельного розгляду. З рефінансуванням все зрозуміло — воно націлене на зниження процентних ставок і надання найбільш зручних умов для виплати кредиту. Але як же йдуть справи з банком, для якого ця операція — це, по суті, видача ще одного кредиту?

У цьому випадку організація, в яку звертається позичальник, самостійно оцінює його поточну платоспроможність (попередні результати колег і конкурентів в розрахунок вже не приймаються). По суті, проводиться ще одна перевірка, що кредитується, причому так, як ніби він просто звертався за отриманням коштів. Втім, і в цій ситуації позитивна історія грає на руку позичальнику. Але, знову ж таки, заставу перевіряється з усією ретельністю, навіть якщо він вже був оцінений іншим банком. І, спираючись на результати даної експертизи, кредитна організація може відмовити в отриманні кредиту. Причому навіть у тому випадку, якщо всі попередні банки давали кошти без будь-яких проблем.

Важливо розуміти, що при відмові кредитна організація може не повернути клієнтові гроші, витрачені ним на розгляд його заявки (якщо в її правилах передбачена така комісія). Крім того, в будь-якому випадку позичальникові не будуть повернуті і ті кошти, які направили на оцінку застави. Експерт зробив свою роботу, висновок було дано — яке б рішення не прийняв банк, ця праця повинна бути оплачена.

Так що врахуйте, є реальна ймовірність того, що в позику відмовлять навіть у тому випадку, якщо всі документи будуть безпомилково подані. На практиці виникають такі ситуації, коли гроші витрачаються, а кредит не видають, так що зважуйте свої шанси, розраховуючи на програму рефінансування.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.