👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Кредит під кредит — що це?

Кредит під кредит — що це?

Кредит под кредит — что это?

Кредит під кредит — що це?

Це цікава програма «Кредит на Кредити», розроблена РосЕвроБанком спеціально для тих, хто вміє оперувати своїми грошима і бажає знизити фінансові навантаження при позиках. Кредит під кредит (рефінансування) — це сума, що видається клієнту, щоб він покрив свої борги (як валютні, так і гривневі) перед іншими банками.

Надається в грнлях, цей кредит дозволяє погасити зобов’язання за звичайними і дебетовим (з овердрафтом) карток, а також за споживчими кредитами. Його максимальна сума — 1,5 млн грнлів, і вона може видаватися на термін до 5 років.

Рефінансування стає актуальним через 3 місяці після подачі заявки на кредит, час виплат по якому вже минув. При цьому потрібно, щоб даний кредит був наданий не менше ніж 9 місяців тому. В такому випадку процентні ставки 17% (в грнлях) річних, а в ситуації без забезпечення — 18%.

Якщо у позичальника позитивна історія виплат, і він бере рефінансує кредит на термін понад 2 роки, у нього трохи більш пільгові умови. Його процентні ставки складають 16% річних із забезпеченням та 17% — без нього. При цьому заявку на кредит з рефінансуванням розглядають протягом 1-2 днів.

Кредит під кредит — це пропозиція, створене спеціально для мотивації відповідальних фізичних осіб. Раніше людям доводилося брати споживчі кредити, у яких були досить високі відсоткові ставки, і при цьому суворо дотримуватися терміни виплат. Тепер же, щоб заохотити людину, сумлінно виконує свої боргові зобов’язання, йому пропонують кредит з більш вигідними умовами. І всі банки борються саме за таких відповідальних клієнтів. В результаті сьогодні, користуючись цією програмою, людина може погашати борги відразу в декількох кредитних організаціях.

Але і в цьому випадку є питання, що заслуговують більш детального і ретельного розгляду. З рефінансуванням все зрозуміло — воно націлене на зниження процентних ставок і надання найбільш зручних умов для виплати кредиту. Але як же йдуть справи з банком, для якого ця операція — це, по суті, видача ще одного кредиту?

У цьому випадку організація, в яку звертається позичальник, самостійно оцінює його поточну платоспроможність (попередні результати колег і конкурентів в розрахунок вже не приймаються). По суті, проводиться ще одна перевірка, що кредитується, причому так, як ніби він просто звертався за отриманням коштів. Втім, і в цій ситуації позитивна історія грає на руку позичальнику. Але, знову ж таки, заставу перевіряється з усією ретельністю, навіть якщо він вже був оцінений іншим банком. І, спираючись на результати даної експертизи, кредитна організація може відмовити в отриманні кредиту. Причому навіть у тому випадку, якщо всі попередні банки давали кошти без будь-яких проблем.

Важливо розуміти, що при відмові кредитна організація може не повернути клієнтові гроші, витрачені ним на розгляд його заявки (якщо в її правилах передбачена така комісія). Крім того, в будь-якому випадку позичальникові не будуть повернуті і ті кошти, які направили на оцінку застави. Експерт зробив свою роботу, висновок було дано — яке б рішення не прийняв банк, ця праця повинна бути оплачена.

Так що врахуйте, є реальна ймовірність того, що в позику відмовлять навіть у тому випадку, якщо всі документи будуть безпомилково подані. На практиці виникають такі ситуації, коли гроші витрачаються, а кредит не видають, так що зважуйте свої шанси, розраховуючи на програму рефінансування.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >