Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Кредит / Кредит пенсіонерам

Кредит пенсіонерам

Кредит пенсионерам

Кредит пенсіонерам

Як відомо, пенсіонери не відносяться до предпочитаемой банками віковій групі потенційних позичальників. У банківському середовищі, на жаль, існують стереотипи щодо пенсіонерів-позичальників. Дійсно, вони можуть мати проблеми зі здоров’ям, що обумовлено віком. Дійсно, розмір пенсії в основному дуже невеликий. З іншого боку, багато банків з сучасним баченням і інноваційними цінностями давно оцінили обов’язковість і сумлінність пенсіонерів при виплаті боргу за кредитом.

Кредитні продукти для пенсіонерів

Все більше кредитних організацій готові надати різні види кредитів пенсіонерам і людям похилого віку.

Одні банки готові запропонувати пенсіонерам універсальні кредитні продукти, інші – створюють спеціальні програми кредитування пенсіонерів. Приміром, Ощадбанк пропонує кредит «Пенсійний» на термін до 5-ти років. Ставка за кредитом прийнятна – від 19%, а кредитний максимум може досягати суми в півтора млн. грнлів.

Умови кредитування пенсіонерів

Основним механізмом зниження ризиків для банку є встановлення вікового цензу для потенційних позичальників. На момент отримання кредиту бажаний вік позичальника визначається банками як 65-70 років. Відповідно, на момент закінчення виплат по кредитної лінії позичальник повинен бути не старше 75 років.

Звичайно, найбільш привабливі умови кредитування повинні бути забезпечені або заставним майном, або гарантією поручителя. Приміром, Россельхозбанк надає кредит пенсіонерам під 15% при наявності поручительства, і під 18% без поручителя.

Значно підвищуються шанси отримати кредит у тих пенсіонерів, які згодні оформити в банку договір страхування життя і здоров’я. У цьому разі витрати позичальника підвищуються, але одночасно це дає гарантію (як банку, так і клієнта) на можливість уникнути проблем у випадку раптового погіршення здоров’я позичальника та неможливості здійснювати виплати вчасно. Заповніть заявку на кредит і ми підберемо для Вас найкращі умови кредитування у вашому місті!

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.