Home / Кредит / Кредит пенсіонерам

Кредит пенсіонерам

Кредит пенсионерам

Кредит пенсіонерам

Як відомо, пенсіонери не відносяться до предпочитаемой банками віковій групі потенційних позичальників. У банківському середовищі, на жаль, існують стереотипи щодо пенсіонерів-позичальників. Дійсно, вони можуть мати проблеми зі здоров’ям, що обумовлено віком. Дійсно, розмір пенсії в основному дуже невеликий. З іншого боку, багато банків з сучасним баченням і інноваційними цінностями давно оцінили обов’язковість і сумлінність пенсіонерів при виплаті боргу за кредитом.

Кредитні продукти для пенсіонерів

Все більше кредитних організацій готові надати різні види кредитів пенсіонерам і людям похилого віку.

Одні банки готові запропонувати пенсіонерам універсальні кредитні продукти, інші – створюють спеціальні програми кредитування пенсіонерів. Приміром, Ощадбанк пропонує кредит «Пенсійний» на термін до 5-ти років. Ставка за кредитом прийнятна – від 19%, а кредитний максимум може досягати суми в півтора млн. грнлів.

Умови кредитування пенсіонерів

Основним механізмом зниження ризиків для банку є встановлення вікового цензу для потенційних позичальників. На момент отримання кредиту бажаний вік позичальника визначається банками як 65-70 років. Відповідно, на момент закінчення виплат по кредитної лінії позичальник повинен бути не старше 75 років.

Звичайно, найбільш привабливі умови кредитування повинні бути забезпечені або заставним майном, або гарантією поручителя. Приміром, Россельхозбанк надає кредит пенсіонерам під 15% при наявності поручительства, і під 18% без поручителя.

Значно підвищуються шанси отримати кредит у тих пенсіонерів, які згодні оформити в банку договір страхування життя і здоров’я. У цьому разі витрати позичальника підвищуються, але одночасно це дає гарантію (як банку, так і клієнта) на можливість уникнути проблем у випадку раптового погіршення здоров’я позичальника та неможливості здійснювати виплати вчасно. Заповніть заявку на кредит і ми підберемо для Вас найкращі умови кредитування у вашому місті!

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно