Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Кредит пенсіонерам – допомога чи знущання?

Кредит пенсіонерам – допомога чи знущання?


			
	  	Кредит пенсионерам – помощь или издевательство?

Багато банків останнім часом намагаються залучити в ряди своїх позичальників саму фінансово вразливу частину населення – пенсіонерів. Багато білбордів і плакатів з’явилося на вулицях міста, у громадському транспорті, та й реклама на телебаченні намагається переконати пенсіонерів в тому, що кредит подарує їм райське життя. Правда, не на довго… але про це ніхто не говорить. Деякий час тому мені здавалося, що банки молодці – пропонують кредит пенсіонерам на вигідних умовах, з низькою відсотковою ставкою (ну, так адже обіцяє реклама кредитів для пенсіонерів), однак, коли мої батьки звернулися за кредитом (для мене). Ні про які знижених ставках мови вже не йшло, так і умови без всяких переваг. І хоча у мами пенсія мінімальна, всього 5700, кредит на 100000 тисяч їй надали відразу. З щомісячним платежем близько п’яти тисяч. Ніхто навіть не поцікавився про те, на що вона збирається жити, якщо практично всю пенсію буде віддавати на погашення кредиту. Мені цікаво стало, що як же так, моєму чоловікові, з офіційною зарплатою в 27000 відмовили видати 150000 тисяч в цьому ж банку, а мамі з мізерною пенсією, тут же схвалили.

Виявилося, все дуже просто – у чоловіка немає у власності ні житла, ні автомобіля, а у мами і те, і інше. Та й крім того, пенсіонерам видають кредит охочіше, бо ті мають стабільний дохід, якого ніколи ніхто їх вже не позбавить. Люди тих поколінь більш серйозно і відповідально ставляться до своїх зобов’язань. Ну а в разі невиплати банк зможе звернутися до суду і стягнути з пенсіонера через судових приставів 50% від доходу, тобто половину пенсії будуть автоматично перераховувати на користь банку, або продати з молотка належить пенсіонерові майно (автомобіль, дачна ділянка, заміський будиночок).
Для мене, звичайно ж, таке одкровення як сніжний ком на голову – банкіри просто дивують своїм цинізмом. Це якими ж гадами треба бути ,щоб почати будувати, або скоріше, зберегти свої імперії на сльозах людей похилого віку.

Ну гаразд, мої батьки оформили кредит для мене, і я його справно виплатила, аби їх не підвести. А як бути з іншими позичальниками пенсійного віку, які беруть, наприклад, кредит на ремонт даху та на ремонт квартири. Спочатку їм, природно, як і всім, здається, що все буде гаразд, але віддаючи майже всю пенсію за борги, більшість з них дуже швидко розуміють, що не зможуть впоратися з кредитом. І як тут бути, адже гроші вже витрачені. А відділ стягнення не зупиниться ні перед чим, і якщо вже молоді боржники не витримують їх загроз і нападків, то що тут говорити про боржника-пенсіонера, у якого на здоров’я це може відразу ж позначиться.

Я вважаю, що кредит для пенсіонерів – це офіційний «розлучення» для пенсіонерів, цілком законний і нічого тут не зміниш. Єдиний вихід – не брати кредити взагалі. Особливо пенсіонерам. Ну а якщо ж пенсіонер вже опинився в кредитних боргах, то моя порада – не впадайте у відчай, з будь-якої ситуації є вихід, і не один. Подбайте про те, як захистити своє майно від стягнення і дійте за законом. Ну а найголовніше – не піддавайтеся паніці, не реагуйте на загрози служби стягнення і колекторів, бережіть своє здоров’я – це більш важливе завдання. Читайте на сайті поради боржникам і надсилайте свої запитання.

 

Автор: Алефтина, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!