Увага! Для отримання кредиту натисніть "отр имати кредит" та запоніть заявку на отримання грошей!

 

Home / Кредит / Кредит на весілля

Кредит на весілля

Весілля – не забувається подія в житті кожної людини. І як правило, багато хто не шкодують ні сил, ні коштів на організацію весільного торжества. Всі молодята сподіватися на довге, щасливе спільне життя, а значить день одруження повинен стати для них особливим, єдиним і неповторним.
Але ось, на жаль, фінансові кошти не завжди сприяють організувати розкішне свято, що відповідає мріям і уявленням нареченого і нареченої. І ось тут, грошовий питання може стати серйозною перешкодою для реалізації казкових планів. Хтось ставить за мету накопичити грошей на весілля, а вже потім тільки одружитися, кому-то весілля готові оплатити батьки, а хтось не бачить іншого виходу, як просто зіграти весілля в борг. Але коли немає можливості зайняти грошей у друзів або знайомих, молодята вдаються до такої послуги банків, як кредит на весілля.

І ось на цьому моменті мені б хотілося сьогодні детальніше зупинитися. Перш, ніж зробити цей крок – оформити кредит на весілля, пропоную виділити певний час на роздуми. Тут дуже важливо не піддатися імпульсивної бажанням, а підійти до даного питання як можна серйозніше. Варто подумати про те, що весілля – це початок нового життя, початок спільного побуту і новий етап взаємин, у тому числі фінансових.
Весілля – це урочиста подія одного-двох днів і витрачати на нього як мінімум сто тисяч грнлів, взятих у кредит, напевно, не дуже розумно. Варто врахувати, що після свята почнуться будні, які також будуть вимагати неминучих витрат. Це і харчування, і оплата житла, і проїзд, і одяг, і облаштування побутових умов. Перший час навіть на придбання необхідних дрібниць знадобляться не малі суми.
Розраховувати на те, що гості подарують на весілля достатньо грошей, щоб погасити оформлений кредит, не варто. Хоча, якщо попередити гостей, щоб готували подарунки тільки в грошовому еквіваленті, може, витрати і будуть виправдані, але сподіватися на це все-таки не потрібно. Набагато краще подумати про те, як зменшити витрати на весілля, без чого можна обійтися, наприклад, що якщо замовити для молодят не Коделак, а авто попростіше, що якщо сукня для нареченої вибирати не за 60 тисяч грнлів, а взяти, приміром, напрокат, за 3-4 тисячі або купити за оголошенням, а замовити банкет не в ресторані, а в який-небудь пристойної їдальні.

Якщо серйозно підійти до організації весільного торжества, то можна звести витрати до мінімуму і обійтися без кредиту на весілля, а подарованим грошей краще знайти більш розумне застосування, ніж погашення кредиту, взятого на весілля. І тоді весілля стане дійсно незабутнім подією, а фінансові труднощі, які могли б неминуче виникнути вже на початку спільного життя з-за кредиту, не затьмарюють відносини молодих подружжя! Бажаю щастя!

 

 

Якщо стаття “Кредит на весілля” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Отримати кредит >