Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Кредит на покупку б/у автомобіля

Кредит на покупку б/у автомобіля

Кредит на покупку б/у автомобиля

Покупка уживаного автомобіля в кредит зручна для тих, хто не хоче фінансувати новий автомобіль. Однак багато банки України надають мінімальну суму кредиту, яку можна взяти на покупку автомобіля б/у, так і нового, наприклад, якщо необхідний кредит всього на 20 000 гривень, банк при цьому може надати мінімум 50 000 гривень з вигідними умовами кредитування. Проконсультуйтеся з кредитором, щоб переконатися, в тому, що у вас хороший кредитний рейтинг. Оформивши заявку на великий, або маленький автокредит, переконайтеся в тому, що є шанс на затвердження.

Хочете взяти кредит на покупку б/у автомобіля?

1. Умови позики

Банки надають можливість отримати невеликі кредити на б/у автомобіль, в залежності від стану купується авто, є обмеження в сумі та в строк повернення позики. Якщо фінансувати невелику суму, то термін повернення позики буде менше ніж 60 місяців. При фінансуванні авто старше 5 років, можуть встановити термін позики до 36 місяців. Обговоріть з кредитором про наявність попередньої оплати платежу, застосування штрафних санкцій, дострокового погашення позики.

2. Процентна ставка

Більшість фінансово-кредитні установи, що пропонують кредити на покупку автомобіля на термін від 36 до 60 місяців. Річна відсоткова ставка залежить від кредитного рейтингу позичальника, і, може трохи збільшитися, з урахуванням віку та пробігу автомобіля при його фінансуванні. Навіть якщо оформляється невеликий кредит з поганою кредитною історією позичальника, відповідно, затвердженою методикою сума на кредит не зменшується. Процентна ставка повинна бути фіксована, тому це необхідно читати в договорі або обговорювати з кредитором. Якщо позичальник зможе повернути борг менший строк погашення, тим відсоток і переплата по кредиту буде меншою.

3. Технічний стан автомобіля

Банк визначає суму кредиту, на основі рівноправності. Якщо позичальник хоче придбати 10-річний автомобіль за низькою ціною з більш ніж 100 000 кілометрів пробігу, при цьому не можете отримати схвалення на кредит. Кредитор має власні, встановлені вимоги і умови кредитування. Наприклад, позичальник зможе отримати попереднє схвалення на кредит на покупку б/у автомобіля при банківські вимоги, щоб транспортний засіб повинен бути використано менше ніж 5 років з пробігом не більше 30 000 кілометрів.

4. Страхування автомобіля

Якщо ви хочете отримати затвердження за кредитом на б/у автомобіль, ви обов’язково повинні мати повний охоплення автострахування КАСКО на свій автомобіль до закінчення виплати кредиту. Це страхування від механічних та електричних поломок, а також вандалізму, серйозного пошкодження скла, та крадіжки. Вартість поліса КАСКО може виявитися дорогим, якщо купується авто з великим пробігом. Обговоріть зі страховим агентом набір страхових ризиків, до яких так важливо підходити з найбільшою відповідальністю і увагою, перш ніж купувати страховку, і при цьому обговоріть ціну поліса, щоб розрахувати можливості в оплаті платежів по кредиту.

5. Персональні кредити

Якщо банки не в змозі фінансувати мінімальну суму кредиту, або може бути, клієнт купує старий автомобіль, ніж встановлено банківськими вимогами, єдиний вихід із ситуації, щоб отримати гроші – це оформити кредит готівкою. Без застави, банки в змозі видати пристойну суму до 50 000 гривень, яку можна використовувати на покупку недорогого вживаного автомобіля.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.