Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Кредит / Кредит на освіту – плюси і мінуси

Кредит на освіту – плюси і мінуси

Отримати вищу освіту в наш час практично неможливо. Якщо раніше людина могла гарантовано отримати якусь професію і бути працевлаштований, то тепер такої можливості немає. Бюджетних місць для навчання у вузі виділяється дуже мало і шанси потрапити на безкоштовне навчання вкрай малі. З кожним роком кількості безкоштовних місць у вищих навчальних закладах зменшується, а кількість потрапити на них збільшується. Оплата освіти дитини не з дешевих, тим більше, якщо враховувати той факт, що ціни з року в рік зростають і вузи не стали винятком у цьому плані. Що робити, якщо грошей не навчання у вищому навчальному закладі немає, а дати дитині хорошу освіту хочеться!? Більшість батьків, у подібній ситуації, починає замислюватися про оформлення кредиту на освіту.
Давайте розглянемо переваги і недоліки кредиту на освіту.

Плюси оформлення кредиту на освіту:

– Безперечний головний плюс отримання кредиту на освіту – шанс отримати диплом про вищу освіту.
– Вага термін навчання студент може виплачувати банку тільки суму відсотків по кредиту. Суму боргу більшість банків дозволяє почати повертати після закінчення навчання.
-Позика за програмою «кредит на освіту» видається студентам очного відділення, так і тим, хто вважав за краще поступити на вечірню або заочну форму навчання.
-Програма кредитування поширюється на більшість вищих навчальних закладів, технікумів, коледжів та академії.

-Більшість банків лояльно ставляться до своїх позичальників і дають студенту термін в три місяці, після отримання диплома, для пошуку роботи, тільки після закінчення цього терміну студент повинен буде починати погашати суму основного боргу.
Кредити з кожним роком стають доступнішими населенню, і кредит на освіту не став винятком. Банківські програми пропонують студентам максимально вигідні умови для оформлення кредиту на освіту.
У кожної медалі є дві сторони. Ми розглянули плюси кредиту на освіту, але у нього є певні мінуси.

Мінуси кредиту на освіту

– Більшість кредитних організацій видає позичальнику кредит на навчання, лише в акредитованому державою навчальному закладі.
-Професія, яку бажає отримати студент, грає важливу роль при ухваленні рішення про видачу кредиту. Банки зважують всі плюси і мінуси і перевіряють наскільки ця професія затребувана на ринку.

– В більшості випадків банки просять привести кредитних поручителів або надати заставу. Заставою може виступати нерухоме майно або автомобіль.
-Якщо студент вирішив розірвати угоду і припинити навчання, кредитна організація може накласти серйозні штрафи в цій ситуації.
Подумайте добре, перш ніж вирішите оформити кредит на навчання. Крім того слід зазначити, що варто вивчити всі пропозиції банків і підібрати кредитну організацію з найбільш вигідними для Вас умовами.

 

Якщо стаття “Кредит на освіту – плюси та мінуси” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.