Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Кредит боржникам – Увага, шахраї!

Кредит боржникам – Увага, шахраї!


			
	  	Кредит должникам - Внимание, мошенники!

Останнім часом інтернет рясніє рекламою, що пропонує швидкий і легкий кредит боржникам. Вкрай вигідні умови – суми до 3 мільйонів, лише 12% кредитна ставка, ніяких довідок та поручителів. Кредити обіцяють видати навіть тим, у кого погана кредитна історія»

Кредити боржникам», «Видаємо кредити з поганою кредитною історією»… Дуже часто на різних сайтах мені почала потрапляти така реклама, і одного разу я вирішила перейти за посиланням. Відкрилася одна сторінка з формою заявки і райдужним описом кредитної пропозиції. Кредит до 3000000, вік до 63 років, процентна ставка – 12%, термін кредитування – до 5 років! Здавалося б, ну чого ще може бажати людина, що має погану кредитну історію, але прагне отримати ще один кредит. Але тут же мене насторожило примітка – вартість випуску картки 890 грнлів. Мені стало ясно, на чому тут гроші робляться, але вирішила все-таки перевірити.


			
	  	Кредит должникам - Внимание, мошенники!

Заповнила форму заявки, полів небагато, компанія, що обіцяє казковий кредит, нелюбопытной виявилася, навіть дані паспорта не попросили, все просто – ПІБ, номер телефону, поштова адреса. Чудово! Після того, як поля були заповнені, натискаю кнопочку – відправити заявку зараз, відкривається знову єдина сторінка, в якій повідомляється, що заявка буде розглянута в найкоротші терміни і мене сповістять шляхом дзвінка або смс. Ніяких контактних даних, ніяких відомостей про компанії, ну нічого, від нас зайвого не просять і про себе нічого не повідомляють. Це і правильно. Ніж простіше, тим краще…

 


			
	  	Кредит должникам - Внимание, мошенники!

 

Довго чекати не довелося. Вже хвилин через 20 надіслали смс, в якому повідомлялося, що моя заявка схвалена, по пошті мені буде вислана кредитна карта з післяплатою за випуск і пересилання (правда номери для зворотного зв’язку в смс не було). Але ж не обдурили!

Через тиждень отримую повідомлення про те, що мені необхідно отримати ан поштою рекомендованого листа з післяплатою 890 грнлів. Природно, отримувати листа я не стала, ну немає у мене можливості платити таку суму за експеримент, тим більше, що тут і так все ясно, ловлять людей так, мають величезне бажання отримати кредит і платять вони за цю горе-карту 890 грнлів, а в конверті, напевно купа інструкцій про те, як подати заявку, щоб грошики на цю карту перерахували. Ну а потім і вибачитися можуть, що не один банк кредитувати вас не зважився. Ну, якось так…

Не знаю, може бути, моя теорія подальшого розвитку подій дещо відрізняється від реальної, але не думаю, що сильно. У будь-якому випадку, людина залишиться без кредиту, а гроші за так званий випуск карти виявляться викинутими на вітер.

Так що думайте, Панове, перш ніж такі заявки заповнювати або чого гірше за такі листи платити. До речі, з повідомлення я дізналася, що лист було відправлено з якоюсь глухою села російської, яку на карті не існує. Ось вони, наші підприємці, на всьому вміють гроші заробити.

 

Автор: Олена Нестерова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Поділитися посиланням:

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!