👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Кредит без підтвердження доходу: довідок за формою банку, 2-ПДФО

Кредит без підтвердження доходу: довідок за формою банку, 2-ПДФО

Кредит без подтверждения дохода: справок по форме банке, 2-НДФЛ

Кредит без підтвердження доходу: довідок за формою банку, 2-ПДФО

Сьогодні взяти банківський кредит являє собою особливі труднощі. Головне тут надати банку весь пакет необхідних документів, серед яких обов’язковим є підтвердження доходу позичальника, тобто довідка про доходи. Враховуючи, що половина населення країни отримує сіру заробітну плату або «чорну», виникає питання, як взяти в кредит необхідну суму, якщо банк вимагає підтвердити можливість ці гроші повернути? Чи можна взяти кредит без довідки про доходи та як довести свою кредитоспроможність без довідки 2-ПДФО?

Банк, видаючи кредитні кошти населенню, планує отримати їх назад, причому з відчутним прибутком, яка виражається в якості відсотків. Якщо банк буде роздавати кредити наліво і направо, і при цьому не перевіряти кредитоспроможність потенційного позичальника, він, швидше за все, дуже швидко збанкрутує. Адже ризик того, що позичальник, попросивши суму в кредит, не зможе або не захоче її виплачувати. Таким чином, вимагаючи від позичальника надання повного пакета документів, разом з довідкою про доходи, банк намагається убезпечити себе від можливого неповернення коштів. Вже довгий час кращим доказом платоспроможності клієнта є довідка формою 2-ПДФО, що показує дохід фізичної особи за обраний звітний період. Ця довідка виявляється носієм основної інформації про потенційного позичальника, тобто містить прізвище, ім’я та по батькові, місце роботи, реєстрації, а також розмір офіційного доходу, оподаткований.

Якщо потенційний позичальник не може надати банку довідку за формою 2-ПДФО, можна, у разі дозволу самого банку, підтвердити свій дохід за формою банку. Ці довідки бухгалтера фірм не особливо шанують, так як при малому відміну від довідки 2-ПДФО у питанні змісту інформації, відмінності все ж є. А саме в довідці про доходи за формою банку вказується справжній дохід клієнта, причому відомості про оподаткування сюди не входять. Відмінною особливістю даного документа також є розбіжності доходу з офіційними звітами роботодавця.

Ще менше коханою і бажаною є довідка про доходи у вільній формі. Складається вона потенційним позичальником і завіряється роботодавцем. Банки в цьому випадку висувають дві основні вимоги – підписи керівника організації або головного бухгалтера, а також наявність круглої печатки.

Отже, маючи на руках будь-яку з перерахованих вище довідок з підтвердженням доходу, позичальник може розраховувати на отримання кредиту. Але що робити, якщо навіть цих документів позичальника не дістати? Чи існують кредити без довідок про доходи?

Насправді, такі кредити в даний час існують і користуються досить великою популярністю. Головне тут – знати, куди звертатися. По-перше, необхідно пам’ятати, що великі державні кредитні установи неохоче дають гроші в борг без підтвердження доходу. Хоча зараз, в умовах жорсткої конкуренції, все частіше можна зустріти пропозиції від гігантів російської банківської системи з пропозицією оформити кредит при наявності паспорта і другого документа, що посвідчує особу. Пропозиція оформити кредит без довідок та поручителів. По одному-двох документів можна зустріти в невеликих приватних банків, які ще напрацьовують клієнтську базу.

Кредит без надання довідки про доходи володіє і плюсами і мінусами. Серед переваг можливість сплатити кредит за допомогою інтернет-банку. До речі, далеко не кожен державний банк пропонує своїм клієнтам таку можливість. Швидкість оформлення кредиту – ще один плюс кредиту без підтвердження доходу. Такий кредит отримує схвалення і видається в середньому за один день, а іноді і за 2-3 години. Пояснити це легко: банку не потрібно перевіряти клієнта по телефону на роботі, вдома, запитувати його кредитну історію, перевіряти достовірність інформації та розмір заробітку.

Мінус в оформленні кредиту без довідки про доходи найбільший і істотний – процентна ставка буде неймовірно високою, близько 25-30% річних. Для порівняння: будь-який банк, який потребує підтвердження доходу позичальника за допомогою довідки, не запросить більше 20% річних.

Якщо отримати кредит у банку без довідки про доходи не виходить, можна звернути увагу на мікрокредітние фінансові компанії і приватних інвесторів. Тут умови, як правило, наближені до банківських, також потрібно паспорт і другий документ, що засвідчує особу. Однак і тут є великий мінус – процентна ставка нараховується на місяць, а не на рік використання кредиту і складає 0,1-1%. Якщо перераховувати відсотки на рік, виходить, що процентна ставка становить від 300 до 700% річних. Погодьтеся, божевільна переплата. Тому, брати кредит в мікрофінансових компаніях краще всього на невелику суму і на маленький термін, наприклад, при затримці заробітної плати на тиждень-два.

Існує ще один варіант отримати банківський кредит без підтвердження доходу – необхідно запропонувати банку що-небудь у якості заставного забезпечення. Тут необхідно уточнити кілька моментів: майно, що передається банкові в заставу на час використання кредитних коштів, має володіти відповідною ліквідністю. Тобто при неможливості виплатити кредит позичальником, майно буде реалізовано з метою повернення кредиту. В якості заставного майна можуть використовувати нерухомість, автомобіль, коштовності, цінні папери. Для підтвердження володіння цим майном банк вимагає надати документи про право власності. Крім того, щоб підтвердити свою кредитоспроможність без довідки про доходи потенційний позичальник може надати банку виписку з банку про наявність депозитного рахунку з великою сумою, здатної покрити позику. Виникає питання, навіщо брати у борг, якщо є депозит? Відповідь дуже проста – на депозиті лежать гроші, які працюють, і, розриваючи договір з банком, клієнт втрачає відсотки, які нерідко більше відсотків, передбачуваних по кредиту, отже, це дуже невигідно.

Якщо у вас є який-небудь інший рахунок, куди регулярно перераховуються кошти, то його також можна запропонувати банку як доказ платоспроможності без довідки про доходи.

Договір найму, за яким позичальник є арендополучателем, також зіграє свою роль при оформленні кредиту без довідки про доходи. У договорі має бути прописана суму оренди за площу, яку здає потенційний позичальник, а також термін, протягом якого цей договір діє. Порука – ще один спосіб отримати кредит без довідки про дохід. Поручителю в даному випадку пред’являються такі ж вимоги, що і до позичальника, а саме він повинен надати документи, що підтверджують наявність доходу, майна, що залишається у заставу, та інші.

На завершення хочеться нагадати читачам, що необхідно відрізняти поняття «кредит без довідок та поручителів» і «кредит при відсутності доходу». Звичайно, брати кредит при повній відсутності доходу вельми нерозумно, тому що взяти гроші легко, а віддавати – не дуже. Іншими словами, щоб брати кредит, тим більше без підтвердження доходів, необхідно знати, з допомогою яких засобів ви будете віддавати цей кредит. Необхідно добре подумати, чи варто сума, що оформляється в кредит, тих благ, яких ви можете втратити в разі, якщо кредит не буде виплачений.

Заповніть просту заявку на кредит і ми підберемо найкращі пропозиції банків без довідок про доходи виходячи з Ваших вимог!

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >