Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Кредит / Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

Гроші в кредит без довідок про доходи

Кредит без довідок про доходи дозволяє отримати гроші в короткі терміни на невідкладні потреби як із заставою, так і без. Оформити кредит без довідок та застави зазвичай можна в якості споживчих кредитів невеликими сумами, а також у вигляді експрес-кредитів, які оформлюються в торговій точці.

Взяти кредит без довідки про доходи в Україні можна в багатьох банках або торгових точках. Оформлення такого кредиту займає півгодини, однак, процентні ставки будуть значно вище, ніж за звичайний кредит, хоча б тому , що експрес кредити без довідок про доходи та без застави ведуть до підвищеного ризику для банків. Знизити відсотки може допомогти наявність банківської карти, депозиту або позитивна кредитна історія.

Умови кредита без довідки про доходи

 • Процентна ставка за кредитом (річних)** встановлюється в індивідуальному порядку від 16,9% для кредитів у гривнях, від 11% — у доларах США.
 • Без щомісячних комісій і комісії за видачу кредиту.
 • Сума кредиту від 5000 до 150000 гивень / від 100 до 5000 доларів США.
 • Термін кредитуваннявід 6 місяців до 15 років.
 • Можливість зниження ставки за діючим кредитом.
 • Термін розгляду заявкидо 3 робочих днів.
 • Термін дії прийнятого позитивного рішення про кредитування 1 місяць.
 • Погашення кредитущомісячно рівними сумами.
 • Дострокове часткове і повне погашення кредиту без комісії.

Вимоги до позичальника

 • Отримати споживчий кредит без поручителів в Банку може будь-який житель України в працездатному віці.
 • Віквід 18 років на дату надання кредиту і до 69 років (включно) на дату погашення кредиту.
 • Наявність стабільного джерела доходу, що забезпечує погашення кредиту. В якості єдиного джерела доходу може розглядатися пенсія за вислугу років або трудова пенсія по старості.
 • Постійна реєстрація позичальника (місце проживання) — Україна.
 • Реєстрація роботодавця — України.
 • Громадянство України.
Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

7 коментарі

 1. Терміново потрібен кредит 15000 грн.Кредитна історія майже зіпсована!!

 2. Христина

  Доброго вечора потрібно строчно кредит

 3. Добрий вечір! Мені потрібно 70 000 для купівлі будинку. Працюю неофіційно і маю постійний дохід 7000 грн. Кредит на історія зіпсована. Мені 19 років. Дякую

 4. Доброго дня. Терміново потрібно 30000 гривень для погашення існуючих кредитів та розрахувань з боргами. Працюю неофіційно (оформляю ФОП). Доходи високі. Кредитна історія зіпсована. Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.