Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Кредит або Розстрочка ?

Кредит або Розстрочка ?

 


			
	  	Кредит или Рассрочка ?
	  	
	  Сучасна людина прагне жити гарно, комфортно, в достатку. Але далеко не кожен може купити вподобану річ. Доводиться довгий час збирати, що не завжди раціонально, адже ціни постійно зростають. Розумні люди, грамотно відносяться до власних грошей, розуміють, що для швидкого задоволення потреб вони можуть скористатися послугою кредитування або розстроченням. Чим відрізняються кредит і розстрочка?

Розстрочення та кредит – дві абсолютно різні операції і відмінність очевидно

 

І кредит, розстрочка дозволяють якісно поліпшити життя споживача в максимально стислі строки, але є і відмінності:

Що собою представляють кредити більшості населення зрозуміло. Вони видаються фізичним та юридичним особам, носять комерційний та споживчий характер. Оформляються в банках, торгових організаціях під відсотки на певний строк, який може бути досить тривалим – від 3 до 5 років.

Що ж являє собою розстрочка? Головна відмінність – відсутність переплат. Отримати кредит в банку неможливо. Це суперечитиме принципу банківської діяльності, де гроші видаються тільки під певні відсотки. Розстрочку надають в основному на придбання електроніки, комп’ютерів, телефонів, техніки, шкіряних і ювелірних виробів, встановлення вікон – список досить великий, це може бути практично будь-яка послуга або продукт.

На відміну від кредиту розстрочка має терміни набагато короткий – від кількох місяців до року, рідко до двох. Кошти за придбаний товар або послугу розподіляються рівними частинами на період, передбачений договором. Розстрочка може передбачати внесення початкового внеску.

Часто розстрочка є маркетинговим ходом (відміну від кредиту). Проводяться акції, коли продукція реалізується в кредит під 0%. У цьому випадку забезпечується різке збільшення відвідуваності магазину, що, звичайно, позначається на загальному обсязі продажів.

Варіанти

№1.

Клієнт укладає договір на придбання товару з торговельною точкою, але паралельно відбувається укладення договору кредитування з банком. В цьому випадку магазин отримує гроші від банківської організації, клієнт забирає товар і розплачується з боргом у відповідності з прийнятим графіком щомісячних платежів. На перший погляд – це самий справжній кредит, оскільки будуть фігурувати відсотки. Однак за фактом клієнт не переплачує. Як таке можливо? Виявляється, щоб надати кредит під нульовий відсоток, закладу спочатку роблять знижку на продукцію. Далі, банк, надаючи кредит, накручує відсотки. Але в підсумку знижка та відсотки перекривають один одного.

№2

Він більш зрозумілий простій людині. Магазин діє самостійно. Укладення угоди відбувається між торговою організацією і покупцем. Банк як посередник не бере участі. У такому випадку відсутні відсотки – це і є розстрочка.

Отже, що вигідніше? Відмінність кредиту від розстрочки очевидно! Вирішувати вам!

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!