Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Кредит або Розстрочка ?

Кредит або Розстрочка ?

 

 
 Кредит или Рассрочка ? 
 Сучасна людина прагне жити гарно, комфортно, в достатку. Але далеко не кожен може купити вподобану річ. Доводиться довгий час збирати, що не завжди раціонально, адже ціни постійно зростають. Розумні люди, грамотно відносяться до власних грошей, розуміють, що для швидкого задоволення потреб вони можуть скористатися послугою кредитування або розстроченням. Чим відрізняються кредит і розстрочка?

Розстрочення та кредит – дві абсолютно різні операції і відмінність очевидно

 

І кредит, розстрочка дозволяють якісно поліпшити життя споживача в максимально стислі строки, але є і відмінності:

Що собою представляють кредити більшості населення зрозуміло. Вони видаються фізичним та юридичним особам, носять комерційний та споживчий характер. Оформляються в банках, торгових організаціях під відсотки на певний строк, який може бути досить тривалим – від 3 до 5 років.

Що ж являє собою розстрочка? Головна відмінність – відсутність переплат. Отримати кредит в банку неможливо. Це суперечитиме принципу банківської діяльності, де гроші видаються тільки під певні відсотки. Розстрочку надають в основному на придбання електроніки, комп’ютерів, телефонів, техніки, шкіряних і ювелірних виробів, встановлення вікон – список досить великий, це може бути практично будь-яка послуга або продукт.

На відміну від кредиту розстрочка має терміни набагато короткий – від кількох місяців до року, рідко до двох. Кошти за придбаний товар або послугу розподіляються рівними частинами на період, передбачений договором. Розстрочка може передбачати внесення початкового внеску.

Часто розстрочка є маркетинговим ходом (відміну від кредиту). Проводяться акції, коли продукція реалізується в кредит під 0%. У цьому випадку забезпечується різке збільшення відвідуваності магазину, що, звичайно, позначається на загальному обсязі продажів.

Варіанти

№1.

Клієнт укладає договір на придбання товару з торговельною точкою, але паралельно відбувається укладення договору кредитування з банком. В цьому випадку магазин отримує гроші від банківської організації, клієнт забирає товар і розплачується з боргом у відповідності з прийнятим графіком щомісячних платежів. На перший погляд – це самий справжній кредит, оскільки будуть фігурувати відсотки. Однак за фактом клієнт не переплачує. Як таке можливо? Виявляється, щоб надати кредит під нульовий відсоток, закладу спочатку роблять знижку на продукцію. Далі, банк, надаючи кредит, накручує відсотки. Але в підсумку знижка та відсотки перекривають один одного.

№2

Він більш зрозумілий простій людині. Магазин діє самостійно. Укладення угоди відбувається між торговою організацією і покупцем. Банк як посередник не бере участі. У такому випадку відсутні відсотки – це і є розстрочка.

Отже, що вигідніше? Відмінність кредиту від розстрочки очевидно! Вирішувати вам!

 

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.