Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / Кращі книги для особистісного зростання

Кращі книги для особистісного зростання

Кращий спосіб «прокачати» себе (стати розумнішим, креативніше і успішніше) – читати книги. Які?
Почни
Автор: Джон Ейкафф
Книга про те, як розфарбувати своє сіре життя в яскраві тони. Бути як всі – найпростіше. Бути неординарною особистістю – вчинок, що заслуговує поваги. Скільки б вам не було років, яким би не був ваш соціальний статус, все зводиться до однієї простої істини: потрібно почати. Прочитавши цю книгу, вам захочеться почати діяти, почати змінювати себе і своє життя.
В цьому році я…
Автор: М. Дж. Райан
Книга про те, як змінити звички, стримати слово або зробити те, про що давно мріяв. Зазвичай такі життєві обіцянки дають собі під Новий рік, а після свята благополучно їх «забувають». У книзі зібрані знання автора у області психології, нейрофізіології та філософії, які вилилися у практичні рекомендації, як втілювати в життя обіцянки.
Вийди з зони комфорту
Автор: Брайан Трейси
Книга про те, як правильно розподіляти час і добиватися вирішення складних завдань, виходячи із зони комфорту. В ній – 21 практичні поради, слідуючи яким можна стати настільки ж успішним, як автор. Брайан Трейсі – мільйонер, який у юності кинув школу і починав свій шлях наверх фактично з нуля. Ця книга – ємний і сверхполезный збірник секретів особистої ефективності Брайана Трейсі. Вона переведена на 40 мов, її тираж становить понад 1 200 000 примірників.
Як люди думають
Автор: Дмитро Чернишов
Книга про сутність мислення. Люди часто думають на автоматі, між тим будь-який акт мислення – є творчість. Книга допоможе вам дивитися на буденні речі свіжим поглядом. Це авторський проект Дмитра Чернишова, який придумав навіть власний «алфавіт мислення», покликаний допомогти тренувати самий головний людський талант – здатність думати.
Сам собі МВА
Автор: Джош Кауфман
Книга про самонавчанні і віру в себе. Вони важливіше «корочок». Ідея книги полягає в тому, що не варто витрачати гроші на навчання в бізнес-школі. Дешевше і ефективніше займатися самоосвітою, тим більше, в епоху інформаційних технологій це легко. Книга містить десятки сентенцій, які вчать абсолютно нового ділового мислення. Поради Джоша Кауфмана дійсно надихають. Книга може замінити освіта МВА по багатьом параметрам.
Сила волі
Автор: Келлі Макгонігел
Книга про те, як стати духовно сильною особистістю, протистояти спокусам і перестати відкладати справи в довгий ящик. Книга підкуповує абсолютної науковістю. Всі поради підкріплені численними психологічними і медичними дослідженнями. Саме тому книга корисна не тільки тим, хто потребує зміцнення сили волі, але і просто допитливим людям – кожен почерпне для себе багато цікавого.
Мистецтво пояснювати
Автор: Чи ЛеФевер
Книга про те, як зробити так, щоб вас розуміли з півслова. Адже коли вас розуміють – це щастя, а в бізнесі – ще й гроші. На думку автора, немає людей, які здатні зрозуміти, є ті, хто не може пояснити. Книга допоможе вам завжди, в будь-якій ситуації, знаходити потрібні слова. Завдяки цьому, у ваших особистих і професійних відносинах будуть панувати повне взаєморозуміння і гармонія.
Життя на повній потужності
Автори: Джим Лоэр і Тоні Шварц
Книга про управління енергією, про те, як збалансувати в житті різні види енергій – фізичну, емоційну, розумову і духовну. Її автори – відомі спортсмени, які радять ставитися до життя як до марафону, а як до серії спринтерських дистанцій – періодів діяльності з повною самовіддачею, чергуються з епізодами повноцінного відпочинку і відновлення сил.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.