Увага! Для отримання кредиту натисніть "отр имати кредит" та запоніть заявку на отримання грошей!

 

Home / Статті / Консолідація кредитів готівкою, щоб скоротити витрати або погасити борг

Консолідація кредитів готівкою, щоб скоротити витрати або погасити борг

Консолидация кредитов наличными, чтобы сократить расходы или погасить долг

Кредити готівкою можуть надати вам допомогу в екстрених ситуаціях. У той же час, якщо взяти кілька таких кредитів, вони можуть стати некерованими. Доброю новиною є те, що позичальник в змозі консолідувати кредити готівкою в один щомісячний платіж.

Консолідація заборгованості – це кредит, який надає гроші, щоб погасити кілька невеликих кредитів. Цей вид кредитів має встановлені терміни з щомісячною виплатою заборгованості, і, як правило, не мають високі процентні ставки. Сума оплати буде нижчою, ніж загальна сума, яку ви платите кожен місяць по кредитах готівкою. Це може дати вам можливість вирватися з великих кредитних боргів, таким чином, ви зможете дозволити собі менші щомісячні виплати.

Як консолідувати кредит готівкою

  1. Розгляньте можливість надання власної нерухомості в якості забезпечення консолідації боргу кредиту. Це, фактично, оформлення кредиту готівкою під заставу з низькою процентною ставкою. Більшість позичальників в змозі скористатися цим варіантом.
  2. Використовувати кредитну карту з пільговим періодом, щоб погасити кредити. Таким чином, у вас буде один щомісячний платіж, і ви будете менше виплачувати процентних платежів і комісій.
  3. Споживчий незабезпечений кредит в іншому банку з більш вигідними умовами. Це може бути ваш найкращий варіант, оскільки вам не потрібно надавати заставу. Гарна кредитна історія дуже важлива для отримання цього виду кредиту.
  4. Позичити грошей у друзів або родичів. Краще зафіксувати все це в письмовому вигляді і з мінімальною процентною ставкою. Платити розумні відсотки, краще, ніж продовжувати виплачувати величезні збори банкам.

Багато людей, які використовують кредити готівкою без застави, мають погану кредитну історію. В цьому випадку, можливо, буде потрібно використовувати що-то в якості застави для отримання кредиту. Також може знадобитися ретельне планування бюджету та можливих розтрат, щоб повністю розплатитися з боргами.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Отримати кредит >