Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Кому вигідно брати микрозаймы

Кому вигідно брати микрозаймы

Послугами банків і фінансових організацій люди користуються все активніше з кожним роком. А зайва закредитованість населення привід до того, що позичальники, які не змогли або не зуміли розрахуватися з кредитними боргами, отримують надалі відмови в кредитуванні банками і звертаються в компанії, що надають міні-позики або як їх ще називають «гроші до зарплати», під величезні відсотки.
Мікро позики можна отримати швидко, просто і, головне, більшість з мікро фінансових компаній навіть не цікавляться кредитною історією позичальника. І ризики їх цілком виправдані, адже добросовісні позичальники змушені платити буває до 1000% річних.
Ну порахуйте самі, процентні ставки за швидким позиками становлять залежно від компанії, в якій позика оформляється, від 0,3% до 3% в день. Ось і вважаємо, в середньому, 1,5% в день виходить 547,5% річних. Причому, у багатьох компаніях ці цифри навіть не озвучують до того моменту, поки не настане час розплати, і тоді позичальник береться за голову, від почутої суми боргу.

Отже, якщо людина оформляє позику на місяць, приміром, 5000 під 0,3%, це по мінімуму, і таких відсоткових ставок за позиками знайти дуже складно, то повернути йому доведеться через 30 днів 5450 грнлів, ну хтось може сказати ,що це дрібниці, і з радістю такий оформити позику, а що якщо відсоток буде вище, наприклад, 2% в день, то тут вже сума переплати вийде 3000 за 30 днів, тобто взяв 5000 грнлів, поверни через місяць 8000, а нема грошей, плати відсотки кожен місяць по 3000 грнлів, поки не зможеш віддати все.
І тільки на перший погляд швидкі позики можуть здатися відмінним виходом для тимчасового рішення грошових труднощів, але коли перший позику оформлений, проблеми лише стартували. Де перший позику, там другий, а з кожним місяцем суму позики можна збільшити, отже, і сума відсотків, збільшиться досить помітно. Ось і все покотилося під гору круту гору таку, нескінченну. І тоді доходить до людей, що вигідні термінові позики лише самим фінансовим компаніям, а не позичальникам.
Останнім часом мікро кредитні організації пропонують видати перший позику без відсотків, тобто людина оформляє позику і повертає через певний період часу рівно ту суму, яку взяв, але не поспішайте радіти, що знайшли вихід і зробите тільки один позику, скористаєтеся безвідсотковою позикою, а потім все налагодиться, не буде так!

Це всього лише правильний маркетинговий хід для залучення потенційних, постійних клієнтів. Так і є насправді, як і в ситуації з кредитами, якщо людина оформив один кредит і розрахувався, то далі підуть нові кредити, нові суми, поки стане нічим платити, у випадку з швидкими позиками – теж більш високі суми і нові позики, перші невиплати. Так і стають поступово чесні позичальники злісними неплатниками, тому що всі позикові шляхи ведуть не до виходу з фінансових труднощів, а в глибоку боргову яму, з якої вибратися буває дуже не легко.

 

 

Якщо стаття “Кому вигідно брати микрозаймы” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!