Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Поради / Кому сьогодні банки готові видавати кредити готівкою? Портрет позичальника

Кому сьогодні банки готові видавати кредити готівкою? Портрет позичальника

Кому сегодня банки готовы выдавать кредиты наличными? Портрет заемщика

Кому сьогодні банки готові видавати кредити готівкою? Портрет позичальника

Якщо ще рік тому оформити невеликий споживчий кредит було так само легко, як купити молоко або хліб в найближчому продуктовому магазині, то сьогодні часи змінилися: банки фактично відмовилися від масового кредитування і змінили свій підхід до оцінки платоспроможності потенційних клієнтів, що відразу ж позначилося на їх доступності споживчих програм. І хоча економічна ситуація в країні не сприяє видачі грошей під процент, банки все-таки продовжують кредитувати певну категорію клієнтів, яким, як і раніше, доступна не тільки іпотека, а і кредити готівкою або під заставу їхнього майна.

Платоспроможність. Перша вимога банку до позичальника – це високий рівень його платоспроможності, щоб у нього була можливість своєчасно виконувати свої зобов’язання. При цьому на виплату боргу повинно йти не більше 20-30% його прибутку, інакше у видачі коштів буде відмовлено у вигляді високої ймовірності соціального дефолту, що вкрай небажано при роздрібному кредитуванні.

Стан кредитної історії. Якщо раніше банки були готові «закривати очі» на деякі порушення термінів виплат по інших боргових зобов’язаннях (наприклад, в період буму споживчого кредитування оформити кредит міг навіть той, у кого була незначна прострочення при погашенні раніше отриманого зобов’язання), то сьогодні претендувати на отримання коштів може тільки позичальник з ідеальною кредитною історією.

Закредитованість. Сьогодні банкіри все частіше звертають увагу на рівень закредитованості потенційних клієнтів (скільки кредитів вони вже виплачують при подачі кредитної заявки). Пояснити таку політику кредиторів зовсім нескладно: по-перше, чим більше у позичальника діючих зобов’язань, тим вище ризик її соціального дефолту, так як в будь-який момент рівень його доходів може знизитися і кредити так і залишаться непогашеними, що небажано для будь-якого банку. По-друге, в обставинах, що склалися деякі українці вимушені брати нові позики для погашення старих боргів або для внесення обов’язкових платежів за кредитними договорами, що загрожує новими простроченнями, погасити які буде вельми проблематично. У зв’язку з цим, якщо у позичальника є хоча б один діючий кредит, то в видачі коштів йому буде, швидше за все, відмовлено, навіть якщо у нього високий рівень платоспроможності і його доходів цілком достатньо для внесення обов’язкових платежів.

Власне майно. Незважаючи на те, що при видачі готівкових кредитів банки видають гроші без застави, що не передбачає надання документів про право власності на рухоме або нерухоме майно, останнім часом все частіше кредитори вимагають такі документи у своїх позичальників, щоб переконатися в стабільності їх доходів. З іншого боку, наявність власного майна багато в чому спрощує процедуру примусового стягнення коштів з боржника, якщо він несвоєчасно виконає своє кредитне зобов’язання, і допустить прострочення.

У будь-якому випадку банківські кредити стали недоступними для широкого кола споживачів. І, враховуючи зростання обсягу проблемної заборгованості, падіння доходів громадян і тотальне безробіття, навряд чи найближчим часом можна чекати на зміни поточної ситуації, а це означає, що банки будуть часто відмовляти за кредитними заявками, вважаючи за краще перечекати період економічної кризи з мінімальними ризиками і збитками.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.