Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Кому сьогодні банки готові видавати кредити готівкою? Портрет позичальника

Кому сьогодні банки готові видавати кредити готівкою? Портрет позичальника

Кому сегодня банки готовы выдавать кредиты наличными? Портрет заемщика

Кому сьогодні банки готові видавати кредити готівкою? Портрет позичальника

Якщо ще рік тому оформити невеликий споживчий кредит було так само легко, як купити молоко або хліб в найближчому продуктовому магазині, то сьогодні часи змінилися: банки фактично відмовилися від масового кредитування і змінили свій підхід до оцінки платоспроможності потенційних клієнтів, що відразу ж позначилося на їх доступності споживчих програм. І хоча економічна ситуація в країні не сприяє видачі грошей під процент, банки все-таки продовжують кредитувати певну категорію клієнтів, яким, як і раніше, доступна не тільки іпотека, а і кредити готівкою або під заставу їхнього майна.

Платоспроможність. Перша вимога банку до позичальника – це високий рівень його платоспроможності, щоб у нього була можливість своєчасно виконувати свої зобов’язання. При цьому на виплату боргу повинно йти не більше 20-30% його прибутку, інакше у видачі коштів буде відмовлено у вигляді високої ймовірності соціального дефолту, що вкрай небажано при роздрібному кредитуванні.

Стан кредитної історії. Якщо раніше банки були готові «закривати очі» на деякі порушення термінів виплат по інших боргових зобов’язаннях (наприклад, в період буму споживчого кредитування оформити кредит міг навіть той, у кого була незначна прострочення при погашенні раніше отриманого зобов’язання), то сьогодні претендувати на отримання коштів може тільки позичальник з ідеальною кредитною історією.

Закредитованість. Сьогодні банкіри все частіше звертають увагу на рівень закредитованості потенційних клієнтів (скільки кредитів вони вже виплачують при подачі кредитної заявки). Пояснити таку політику кредиторів зовсім нескладно: по-перше, чим більше у позичальника діючих зобов’язань, тим вище ризик її соціального дефолту, так як в будь-який момент рівень його доходів може знизитися і кредити так і залишаться непогашеними, що небажано для будь-якого банку. По-друге, в обставинах, що склалися деякі українці вимушені брати нові позики для погашення старих боргів або для внесення обов’язкових платежів за кредитними договорами, що загрожує новими простроченнями, погасити які буде вельми проблематично. У зв’язку з цим, якщо у позичальника є хоча б один діючий кредит, то в видачі коштів йому буде, швидше за все, відмовлено, навіть якщо у нього високий рівень платоспроможності і його доходів цілком достатньо для внесення обов’язкових платежів.

Власне майно. Незважаючи на те, що при видачі готівкових кредитів банки видають гроші без застави, що не передбачає надання документів про право власності на рухоме або нерухоме майно, останнім часом все частіше кредитори вимагають такі документи у своїх позичальників, щоб переконатися в стабільності їх доходів. З іншого боку, наявність власного майна багато в чому спрощує процедуру примусового стягнення коштів з боржника, якщо він несвоєчасно виконає своє кредитне зобов’язання, і допустить прострочення.

У будь-якому випадку банківські кредити стали недоступними для широкого кола споживачів. І, враховуючи зростання обсягу проблемної заборгованості, падіння доходів громадян і тотальне безробіття, навряд чи найближчим часом можна чекати на зміни поточної ситуації, а це означає, що банки будуть часто відмовляти за кредитними заявками, вважаючи за краще перечекати період економічної кризи з мінімальними ризиками і збитками.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!