Home / Кредит / Взяти кредит готівкою

Взяти кредит готівкою

На сьогоднішній день взяти кредит у банку готівкою не так вже й складно. Дана операція є досить швидкою і зручною, і з цієї причини величезна безліч позичальників кожен день бере гроші готівкою в кредит. На території країни розташовується досить велику кількість філій і відділень різних банків, і тому, практично в кожному місті, селі, районі є можливість для кожної людини взяти кредит у банку готівкою без поручителів.

Кредит готівкою фізичним особам

Схема, за якою банк видає кредит готівкою фізичним особам, що не є складною. Для цього всього лише необхідно дотримати деякі мінімальні вимоги. Основною перевагою є той факт, що оформляється кредит у банку без застави та поручителів. Крім цього, потрібно зазначити, що вимоги до позичальника, вирішив взяти кредит у банку готівкою, мало відрізняються від вимог, що висуваються за стандартом.

Максимальним віком для позичальників чоловічої статі є відмітка в 60 років, а для позичальників жіночої статі – 55 років. Коли ви оформляєте кредит готівкою без поручителів, то необхідно надати в банк, філія, відділення наступний список або перелік документів – довідку про власні доходи зі свого робочого місця за останні півроку роботи, копію трудової книжки, і, крім цих паперів, документ, який підтвердить реєстрацію за місцем проживання. Такий вид кредитування, як кредит в Ощадбанку без застави та поручителів, передбачає такі відсоткові ставки: у валюті (13,05-15,4%), і в грнлях (18,45-21,4%)річних.

Українські банки цілком обґрунтовано називають кредит готівкою як експрес-кредит, тому що оформлення незабезпеченого кредиту цілком здійсненно без поручителів, та до того ж і процес підписання і розгляду всієї необхідної документації зазвичай займає не так вже й багато часу – не більше однієї години. Іншими словами, приблизно протягом години фізична особа (позичальник) буде вже мати на руках готівку, про яких він марив ще кількома годинами раніше. Таким чином, він зможе побудувати грамотний і розважливий план щодо великої об’ємної покупки, або спланувати свій власний відпустку.

Оформити споживчий кредит без поручителів

Для того щоб оформити споживчий кредит без поручителів, застави та різних довідок про доходи, в Ощадбанку не вимагають величезну кількість документів. Багато фінансові установи не хочуть возитися з купою «паперової непотрібності», як називають ці документи самі банкіри, і з цієї причини висувають мінімальні вимоги. Основним документом є паспорт громадянина України, ще потрібен другий документ, що засвідчує особу позичальника, яким може бути:

  • пенсійне посвідчення,
  • медичний поліс,
  • водійські права,
  • закордонний паспорт та інші.
Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.