Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Колектори загрожують. Що робити?

Колектори загрожують. Що робити?


			
	  	Коллекторы угрожают. Что делать?

Ми вже не раз говорили на сторінках сайту spasfinans.ru про те, які права є у колекторів, чого вони робити не можуть і не повинні і як вести себе боржнику, якщо дзвонять колектори, а також – що робити, якщо колектори приїхали до боржника.
Однак, мені на пошту продовжують приходити листи зразкового змісту: колектори погрожують, що робити? Підкажіть, як себе вести з колекторами та чого варто очікувати.
У черговий раз хочу запевнити всіх, кого хвилюють питання про повноваження колекторів – нічого вони зробити не можуть! Крім дзвінків і нагадувань про борг. За законом, колектори мають право дзвонити боржника в певний час доби, а саме: з 6-00 до 22-00 годин вечора. У нічний час з 22-00 до 6-00 дзвонити боржника або відвідувати його забороняється.

Зверніть ще раз увагу: за законом колектори мають право дзвонити або приїжджати до боржника виключно з метою нагадати про борг! Все, ніяких повноважень у колекторів, так само як і у співробітників служби безпеки банку, просто немає.
А тому, якщо колектори Вам погрожують, навіть приводячи статті закону, можете сміливо посміятися їм у відповідь або просто взагалі не розмовляти. Далі давайте ще раз повторимо правила поведінки боржника з колекторами.

Колектори загрожують. Що робити?

Отже, Ви маєте заборгованість перед банком, так як виникли матеріальні труднощі. Обов’язок оплачувати стало нічим, і банк вирішив передати Ваш борг колекторському агентству в надії на те, що колекторам вдасться змусити Вас з виплату заборгованості, хоча б незаконними способами.
І ось Вам почали дзвонити колектори, ггрнити, погрожувати, ображати. Як бути?

Перше, що необхідно зробити, коли колектори погрожують – приготувати диктофон, дуже зручно мати телефон з функцією диктофона для моментальної запису всіх розмов.
При розмові з колекторами неодмінно з’ясуйте його повноваження, точну адресу колекторського агентства, включаючи номер стаціонарного телефону і ф.і.про абонента. Тільки після того, як колектор відповість чітко на всі Ваші запитання, продовжуйте розмову, а у разі його ухилення від відповідей, сміливо отключайтесь від розмови.
Коли розмова з погрозами буде записано на диктофон, збережіть запис і вирушайте в свій поліцію із заявою про погрози. Після цього більше не відповідайте на телефонні дзвінки, а якщо раптом колектори нагрянуть гості, не відкривайте двері і можете навіть викликати поліцію. Не виходьте з ними на контакт, а якщо будуть дзвонити родичам або друзям, пишіть заяву в прокуратуру про порушення закону про банківську таємницю.

Не варто звертати увагу на те, що колектори говорять, тим більше, не варто вірити в їхню маячню. Вони намагаються морально задавити боржника з єдиною метою – домогтися виплати боргу хоча б частково, адже від цього залежить їхній дохід, а це стимул, погодьтеся?!
Живіть спокійно, вмійте захистити свої права і пам’ятайте – кредитний борг – не злочин, Ви всього лише жертва обставин.
На нашому сайті можна завантажити зразок заяви про погрози з боку банку чи колекторів.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

Автор Ірина Кудряшова Copyright © спеціально для сайту http://spasfinans.ru/ Копіювання забороняється.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!